ludzi w basenie na kempingu Roan.

Oferta campingów firmy Roan w Europie

Roan Camping Holidays to doskonały wybór zakwaterowań na campingu. W naszej ofercie znajdują się zarówno luksusowe mobile home'y, a także w pełni wyposażone namioty lodge oraz namioty z gazebo. Na każdym z campingów znajdziesz nasz specjalnie wyszkolony personel, który może udzielić wskazówek i informacji o okolicy, a także pomoże Ci, jeśli wystąpi jakiś problem na campingu.

Znajdź camping

Najlepsza obsługa
Luksusowe zakwaterowania z klimatyzacją
Możliwość wyboru preferowanego miejsca na campingu

Campingi w Europie

W ofercie firmy Roan znajdziecie najlepsze europejskie campingi w 7 różnych krajach. Na każdym z nich mamy własnych przedstawicieli, którzy powitają Cię po przyjeździe na miejsce.

Zobacz wszystkie campingi
Roan Campings in Europa

Wszystkie kraje

Francja

Francja

Od wielu lat Francja jest jednym z bardziej popularnych kierunków na wakacje. Dzięki swojej niesamowitej różnorodności kulturowej, pięknej naturze, ciekawym miejscom, a także zamiłowaniu do sportu, Francja uważana jest za idealny wybór na wakacje. Kraj ten znany jest szczególnie ze względu na swoje olśniewające południowe plaże i majestatyczne Alpy. Campingi z naszej oferty zlokalizowane są w wielu regionach, zaczynając od Langwedocji-Rousillon, poprzez Lazurowe Wybrzeże, po Pikardię czy Bretanię. Dzięki temu możecie odkryć tak wiele obliczy piękna Francji!

Zobacz wszystkie campingi w Francja
Włochy

Włochy

Pagórkowate krajobrazy, wspaniałe plaże, piękna pogoda i dobre jedzenie, to są właśnie Włochy! To tylko niektóre z powodów, dla których każdego roku tysiące naszych klientów rezerwuje swoje wakacje na jednym z campingów we Włoszech. Ten wspaniały kraj ma bogatą historię i kulturę, które tylko czekają na odkrycie.

Zobacz wszystkie campingi w Włochy
Chorwacja

Chorwacja

Chorwacja to niezwykle słoneczne miejsce, które każdego roku zyskuje coraz większą popularność wśród turystów. Ponad 1800 km wybrzeża wzdłuż krystalicznie czystych wód Adriatyku i 1200 wysp sprawia, że jest to idealny kierunek na wakacje dla miłośników plaży i słonecznych kąpieli. Ale Chorwacja to nie tylko wspaniałe wybrzeże, to również imponujące góry, historyczne miasteczka z pięknymi zabytkami i zapierające dech w piersiach rezerwaty przyrody, których wiele znajdziecie w okolicy Zagrzebia. Nic więc dziwnego, że Chorwacja kradnie serca milionów turystów każdego roku. Ten niewielki kraj to wspaniałe miejsce na niezapomniane wakacje.

Zobacz wszystkie campingi w Chorwacja
Holandia

Holandia

Czy kiedykolwiek myśleliście o wakacjach na campingu w Holandii? Dlaczego by nie? Bliżej niż na południe, a jaka zmiana w krajobrazie! Dlaczego by więc nie zdecydować się na camping znajdujący się wśród 12 najlepszych campingów w tym kraju.

Zobacz wszystkie campingi w Holandia
Hiszpania

Hiszpania

W Hiszpanii przygotowaliśmy dla Was kilka campingów na Costa Brava i Costa Dorada, na których znajdziecie luksusowe mobile home'y z dwiema i trzema sypialniami oraz namioty. Nasze zakwaterowania zapewnią Wam wszystkie niezbędne udogodnienia potrzebne na udane wakacje. Na wszystkich campingach w Hiszpanii przywitają Was nasi przedstawiciele Roan.

Zobacz wszystkie campingi w Hiszpania
Austria

Austria

Prawdziwe górskie miasteczka, czyste powietrze, oszałamiające widoki i niesamowita gościnność czynią Austrię popularnym celem wakacji. Austria jest częstym wyborem, kiedy chodzi o sporty zimowe, ale jest równie popularna w miesiącach letnich. Kiedy śnieg już stopnieje, surowy zimowy pejzaż przeistacza się ukazując zielone, bujne pastwiska, gdzie można udać się na piesze wędrówki lub przejażdżki rowerowe, podziwiając zapierające dech w piersiach górskie widoki.

Zobacz wszystkie campingi w Austria
Luksemburg

Luksemburg

Niesamowicie piękna przyroda, niekończące się szlaki turystyczne oraz piękne zamki – oto właśnie Luksemburg. Położony w niedalekiej odległości od Polski, posiada nieograniczone możliwości rozrywki. Luksemburg to mały kraj liczący nieco ponad 500 000 mieszkańców, z których około 45% pochodzi z zagranicy. Jednak niech Was to nie zwiedzie – sztuka oraz kultura Luksemburga jest bogata i różnorodna – od fiesty po muzea, historyczne miasta i starożytne tradycje. Mówi się tu po luksembursku, ale większość mieszkańców mówi również płynnie po francusku i niemiecku.

Zobacz wszystkie campingi w Luksemburg