Lista ulubionych campingów
Camping Zelandia

Camping Zelandia

Czy kiedykolwiek myśleliście o wakacjach na campingu w Holandii? Dlaczego by nie? Bliżej niż na południe, a jaka zmiana w krajobrazie! Dlaczego by więc nie zdecydować się na camping znajdujący się wśród 12 najlepszych campingów w tym kraju.

1 camping znaleziony w: Zelandia

Pokaż mapę
Plaża przy campingu Roompot Beach Resort
Roompot Beach Resort

Holandia - Zelandia - Kamperland

  • Tropikalny park wodny z gigantyczną zjeżdżalnią, sauną i basenem ze sztuczną falą
  • Fantastyczne animacje, klub dla dzieci i zajęcia sportowe
  • Znakomita piaszczysta plaża w odległości 10 min spacerem
8.2

Supreme Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

pt. 15 lip - pt. 22 lip
było 8 570,44 zł
teraz 7 731,54 zł

Prestige Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

pt. 12 sie - pt. 19 sie
teraz 7 546,57 zł

Nasze campingi w Zelandii

Roompot Beach Resort w Kamperland jest jednym z najlepszych campingów w Holandii. Znajduje się tu wiele udogodnień zarówno dla młodszych, jak i starszych członków rodziny, i słusznie nazywa się go "Perłą Południa"! Znajdziecie tu wyjątkowy klub dla dzieci z Królikiem Koos, którego uwielbiają najmłodsi goście campingu. Na starsze dzieci czeka specjalna strefa Chillzone i fantastyczny program rozrywkowy. 

W otoczeniu campingu warto wybrać się na przejażdżkę rowerową oraz odwiedzić miejsca takie jak Domburg, Veere, Zierikzee i Middelburg.

Nasze zakwaterowania

Na campingu Roompot Beach Resort przygotowaliśmy dla Was dwa fantastyczne typy mobile home'ów - Supreme Lounge i Prestige Lounge - w których spędzicie wspaniałe wakacje na campingu w Holandii. Oba typy domków posiadają trzy sypialnie, częściowo zadaszony taras z wygodną kanapę, telewizję satelitarną i zmywarkę. 

Supreme Lounge to najwyższej jakości, w pełni wyposażony domek, z zadaszonym tarasem z ruchomymi żaluzjami, które w zależności od dnia można dowolnie modyfikować. Nie musicie nawet sprzątać domku przed wyjazdem, jest to częścią naszej usługi, a pościel i ręczniki są w cenie.
 
Domek Prestige Lounge jest niemal tak samo wyjątkowy - tylko odrobinę mniejszy, posiada częściowo zadaszony taras oraz duży, składany parasol.

Jeśli chcesz spróbować glampingu, koniecznie wybierz wakacje z Roan Camping Holidays w Holandii


Nasze campingi w Zelandii