Wybrzeże Atlantyku

Campingi Les Landes

Region Les Landes słynie głównie z produktów kulinarnych, lasów piniowych, pięknych piaszczystych plaż i dużych fal! To wymarzone miejsce na wakacje dla wszystkich miłośników pieszych wycieczek i entuzjastów sportów wodnych. Czeka tu na Was wiele malowniczych miasteczek, gotowych by je odkryć! W pobliżu naszych campingów znajdziecie wiele fascynujących miast, takich jak Vieux Boucau, Moliets, Soustons, Hossegor i Biarritz.

1 camping znaleziony w: Les Landes

Pokaż mapę
Kompleks basenów na kempingu Roan Le Vieux Port.
Le Vieux Port

Francja - Południowa Francja - Les Landes - Messanges

  • Duży kompleks wodny złożony z siedmiu basenów
  • Fantastyczny program animacyjny dla młodych i starszych
  • Odwiedź urokliwe miejscowości Vieux Boucau i Moliets!
7.8

Mobile home'y

(2 do wyboru)
sob. 13 lip - sob. 20 lip
od 8 243,00 

Nasz camping w Les Landes

Camping Le Vieux Port to jeden z naszych najlepszych campingów. Ten gwarny ośrodek z dużym kompleksem basenów jest położony na południowym wybrzeżu Atlantyku. Na naszym campingu w Les Landes każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasze zakwaterowanie

Na campingu Le Vieux Port czeka na was mobile home Excellent Lounge. Ten luksusowy domek jest wyposażony w trzy sypialnie, bezpłatną klimatyzację, telewizję satelitarną i przestronny taras. Na tarasie znajdują się  solidne meble ogrodowe i narożna sofa wypoczynkowa z wygodnymi poduszkami.

Nie wiecie jaki camping wybrać lub chcecie uzyskać więcej informacji? Możecie do nas zadzwonić lub wysłać e-mail, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego campingu w Les Landes.

Nasz camping w Les Landes