Lista ulubionych campingów
Wybrzeże Atlantyku

Region Les Landes słynie głównie z produktów kulinarnych, lasów piniowych, pięknych piaszczystych plaż i dużych fal! To wymarzone miejsce na wakacje dla wszystkich miłośników pieszych wycieczek i entuzjastów sportów wodnych. Czeka tu na Was wiele malowniczych miasteczek, gotowych by je odkryć! W pobliżu naszych campingów znajdziecie wiele fascynujących miast, takich jak Vieux Boucau, Moliets, Soustons, Hossegor i Biarritz.

1 camping znaleziony w: Les Landes

Pokaż mapę
Le Vieux Port
Le Vieux Port

Francja - Południowa Francja - Les Landes - Messanges

  • Duży kompleks wodny złożony z siedmiu basenów
  • Fantastyczny program animacyjny dla młodych i starszych
  • Odwiedź urokliwe miejscowości Vieux Boucau i Moliets!
7.2

Excellent Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat

pon. 04 lip - pon. 11 lip
było 7 938,68 zł
teraz 5 209,64 zł

Excellent Relax

klimatyzacja/taras/TV Sat

czw. 16 cze - czw. 23 cze
było 2 853,56 zł
teraz 1 421,72 zł

Nasz camping w Les Landes

Camping Le Vieux Port to jeden z naszych najlepszych campingów. Ten gwarny ośrodek z dużym kompleksem basenów jest położony na południowym wybrzeżu Atlantyku. Na naszym campingu w Les Landes każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasze zakwaterowanie

Na campingu Le Vieux Port czeka na was mobile home Excellent Lounge. Ten luksusowy domek jest wyposażony w trzy sypialnie, bezpłatną klimatyzację, telewizję satelitarną i przestronny taras. Na tarasie znajdują się  solidne meble ogrodowe i narożna sofa wypoczynkowa z wygodnymi poduszkami.

Nie wiecie jaki camping wybrać lub chcecie uzyskać więcej informacji? Możecie do nas zadzwonić lub wysłać e-mail, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego campingu w Les Landes.

Nasz camping w Les Landes