Lista ulubionych campingów
Campingi Mullerthal

Campingi Mullerthal

Z firmą Roan na wakacje można pojechać nie tylko na południe Europy, ale także trochę bliżej domu! Jedną z takich możliwości są wakacje na campingu w Luksemburgu. W pięknym regionie Mullerthal, znanym również jako „Mała Szwajcaria Luksemburga”, na campingu Birkelt proponujemy pobyt w naszych luksusowych i w pełni wyposażonych domkach campingowych.

1 camping znaleziony w: Mullerthal

Pokaż mapę
Zjeżdżalnia na kempingu Roan Birkelt.
Birkelt

Luksemburg - Mullerthal - Larochette

  • Świetny basen z podgrzewaną wodą
  • Wesoły zespół animatorów i kryty plac zabaw
  • Idealny na krótkie wakacje!
8.2

Mobile home'y

(4 do wyboru)
sob. 07 wrz - sob. 14 wrz
od 3 707,28 

Camping w Mullerthal

Camping Birkelt znajduje się we wschodniej części Luksemburga w regionie Mullerthal, który, ze względu na liczne wąwozy utworzone przez rzeki oraz strome skały z piaskowca, znany jest jako „Mała Szwajcaria”.

Nasz camping w Mullerthal

W naszej ofercie znajduje się najlepszej jakości camping w Luksemburgu: Birkelt w regionie Mullerthal. Ten świetny camping w Larochette ma mnóstwo do zaoferowania! W jego okolicy jest również wiele atrakcji dla młodych i starszych. Na campingu znajdują się rewelacyjne baseny, z których można zawsze korzystać, nawet gdy pogoda nie jest najlepsza. Ten pięciogwiazdkowy camping w Mullerthal z pewnością Was zachwyci.

Nasze zakwaterowanie

Na campingu Birkelt przygotowaliśmy jeden z najlepszych domków w naszej ofercie: luksusowy mobile home Excellent Lounge. Domek ten posiada trzy sypialnie, (częściowo) zadaszony drewniany taras z sofą, telewizję satelitarną oraz zmywarkę. Wakacje na campingu w Luksemburgu na pewno będą udane!

Glamping w Luksemburgu z firmą Roan: nie szukaj dalej i juz teraz zarezerwuj luksusowy domek wakacyjny na campingu Birkelt!

Niezależnie od tego, czy zarezerwujecie tylko pobyt na weekend, kilka dni w środku tygodnia czy cały tydzień na campingu Mullerthal – gwarantujemy, że wrócicie zrelaksowani i wypoczęci po wspaniałych wakacjach w tym miejscu!

Potrzebujecie więcej informacji na temat campingu w Mullerthal? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy, aby pomóc!

Camping w Mullerthal