Lista ulubionych campingów
Campingi Normandia

Campingi Normandia

Normandia położona jest w północno-zachodniej Francji. Region ten znany jest nie tylko ze względów historycznych i roli, jaką odegrał podczas II wojny światowej, ale także ze względu na spektakularne krajobrazy i piękne miasteczka. Wielu wczasowiczów wybiera Normandię ze względu na jej bogatą historię. Ważnymi miejscami w Normandii są zwłaszcza plaże D-Day, na których lądowali alianci. Warto odwiedzić Utah Beach, Omaha Beach, Gold Beach, Juno Beach i Sword Beach.

1 camping znaleziony w: Normandia

Pokaż mapę
Kompleks basenów na kempingu Roan La Vallée.
La Vallée

Francja - Północna Francja - Normandia - Houlgate

  • Basen ze zjeżdżalniami i wodnym placem zabaw
  • Wieczory taneczne i pokazy na żywo
  • Piękne miasteczka w okolicy
8.3

Mobile home'y

(3 do wyboru)
czw. 29 sie - czw. 05 wrz
od 4 035,85 

Camping Normandia

Honfleur to jedno z najpiękniejszych miejsc w Normandii i znajduje się tylko 30 minut jazdy samochodem od campingu. Jeśli wybierasz się na zwiedzanie okolic campingu, warto odwiedzić to miejsce. Normandia znana jest nie tylko ze względów historycznych i roli, jaką odegrała podczas II wojny światowej, ale także ze względu na spektakularne krajobrazy, poszarpane klify i piękne miasteczka. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Decydując się na wakacje na campingu w Normandii koniecznie zarezerwuj camping La Vallée! To jeden z najlepszych campingów w tym regionie. Basen przystosowany jest dla wszystkich grup wiekowych, a miłośnicy sportu mogą tu grać w piłkę nożną, tenisa lub strzelać z łuku!

Camping La Vallée znajduje się 900 metrów od plaży. Możesz także pojechać na plażę w Houlgate. Na koniec dnia daj się rozpieszczać kulinarnie w przytulnych restauracjach tego malowniczego miasteczka. Podczas wakacji w Normandii na pewno będziesz się dobrze bawić!

Jeśli chcesz zarezerwować wakacje na campingu w Normandii, możesz wybrać mobile home z 3 sypialniami Vision Lounge lub nasz najbardziej luksusowy domek Supreme Lounge.

Obydwa mobile home'y mają zadaszoną drewniany taras z sofą i luksusowymi meblami ogrodowymi. Oczywiście domki te są wyposażona także w klimatyzację.

Na Twojej bucket list nie może zabraknąć wakacji na tym luksusowym campingu w Normandii!

Camping Normandia