Lista ulubionych campingów
Camping Pikardia

Masz ochotę odwiedzić magiczny Paryż i cieszyć się zasłużonymi wakacjami na campingu z rodziną? Jeśli tak, proponujemy zarezerwować wakacje na naszym campingu La Croix du Vieux Pont w Pikardii. Położenie campingu czyni go idealną bazą wypadową do zwiedzania Paryża. Zakochasz się w tym miejscu!

1 camping znaleziony w: Pikardia

Pokaż mapę
Kompleks basenów na campingu La Croix du Vieux Pont
La Croix du Vieux Pont

Francja - Północna Francja - Pikardia - Berny Rivière

  • Świetny kryty basen z długimi zjeżdżalniami
  • Mobile home'y usytuowane na pięknie zagospodarowanych ogródkach
  • Pięknie położony nad rzeką Aisne
8

Vision Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

sob. 30 lip - sob. 06 sie
teraz 9 115,95 zł

Prestige Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

sob. 18 cze - sob. 25 cze
było 3 876,28 zł
teraz 1 935,95 zł

Nasz camping w Pikardii

Camping La Croix du Vieux Pont znajduje się nieco ponad godzinę jazdy od Disneylandu i centrum Paryża. Camping La Croix du Vieux Pont jest idealnym miejscem na wakacje, jeśli chcecie połączyć zwiedzanie z odpoczynkiem na campingu. Ten pełen zieleni ośrodek oferuje kompleks basenów dla wszystkich grup wiekowych oraz jezioro w kształcie laguny. Dodatkowo kilka razy w tygodniu kursuje z campingu autobus do Paryża i Disneylandu. 

Nasze zakwaterowanie

Nasze luksusowe mobile home'y znajdują się na pięknych, trawiastych parcelach. Możecie wybierać tutaj spośród domków Prestige Lounge lub Vision Lounge – oba mają po 3 sypialnie, luksusowy taras i są komplenie wyposażone.

Chcecie uzyskać więcej informacji na temat naszego campingu w Pikardii? Zadzwońcie o nas pod numer telefonu 71 793 22 22 lub napiszcie na info@roanholidays.pl.

Nasz camping w Pikardii