Nasi przedstawiciele na campingu

Nasi przedstawiciele na campingu

Po przybyciu do celu czeka na Ciebie ciepłe powitanie ze strony naszego personelu! Na każdym kempingu nasi pracownicy są gotowi do pomocy. Zazwyczaj są to holenderskie pary w wieku powyżej 45 lat, ale obecnie można również spotkać międzynarodowy i młodszy personel.

Pracownicy kempingu czasami wracają na ten sam kemping przez lata, znają go na wylot. Wszyscy pracownicy kempingu Roan przeszli profesjonalne szkolenie i większość z nich ma duże doświadczenie.

Entuzjazm i doświadczenie to atuty personelu Roan; doświadczenie w ich własnym życiu, zazwyczaj mają własne dzieci i często wnuki, a także doświadczenie w tajnikach wakacji na kempingu.

Zawsze witamy z uśmiechem!

Zapoznanie się z zimnym napojem, powiedzenie, kto jest kim i gdzie znaleźć wszystko na kempingu, a następnie często wspólne przejście do namiotu bungalow, namiotu lodge lub przyczepy kempingowej. Jeśli potrzebujesz informacji o okolicy lub innych praktycznych sprawach, zawsze możesz do nich zadzwonić. Nawet jeśli potrzebujesz na przykład lekarza, dentysty lub warsztatu samochodowego, są oni do Twojej dyspozycji. Nasi pracownicy są również zaznajomieni z okolicą i mają wiele praktycznych informacji o okolicy lub ciekawych wskazówek dotyczących wizyt i wycieczek w regionie. Często można natknąć się na naszych pracowników, gdy spacerują po obiekcie, aby porozmawiać. Ponadto w namiocie recepcyjnym można znaleźć wszystkie zebrane wskazówki dotyczące zabytków, wycieczek i restauracji.

Nic dziwnego, że większość pozytywnych reakcji, które otrzymujemy każdego roku po wakacjach, dotyczy usług naszego personelu na kempingu.

Większość kempingów posiada holenderskojęzyczne zespoły do Twojej dyspozycji, podczas gdy na niektórych znajdziesz personel anglojęzyczny. W Chorwacji zostaniesz powitany przez chorwacki personel kempingu, który doskonale mówi po angielsku i/lub niemiecku.

Znajdź camping

Poznaj ofertę wakacji na campingu z Roan

Nasi przedstawiciele na każdym campingu

Serwis i jakość to coś co nas wyróżnia!

Poznaj ofertę wakacji na campingu z Roan