Lista ulubionych campingów

Nasi przedstawiciele na campingu

Po przyjeździe na camping przywitają Was przedstawiciele firmy Roan Holidays*. Przeważnie jest to holenderska para (mówiąca po angielsku). Są to osoby, które bardzo dobrze znają swoje obowiązki i w większości przypadków mają już własne dzieci i wnuki. Posiadają nie tylko doświadczenie życiowe, ale również zawodowe, gdyż wielu z nich pracuje dla nas od wielu lat. W codziennym kontakcie z klientem zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz doświadczenie sprawią, że Wasz pobyt będzie niezwykle komfortowy.
 
W dniu przyjazdu dzieci mogą wypożyczyć rowerek (jeśli są dostępne na campingu). Na powitanie otrzymacie również zimne piwo, napoje bezalkoholowe oraz kawę. Nasi przedstawiciele przekażą Wam także wszystkie niezbędne informacje o campingu i odpowiedzą na ewentualne pytania. Po tym ciepłym powitaniu zaprowadzą Was do  zakwaterowania, które oczywiście będzie czyste i dobrze wyposażone.
 
Ale to nie wszystko. Nasi przedstawiciele mogą być źródłem informacji nie tylko o tym, gdzie znajduje się najbliższy supermarket czy stacja benzynowa, ale także na temat okolicy i regionu.  Udzielą Wam szczegółowych wskazówek o najbardziej  ekscytujących, pięknych i przyjemnych wycieczkach dla całej rodziny.
 
Aż 83% przedstawicieli Roan Holidays ma duże doświadczenie. Pracują z nami  co najmniej od roku lub dłużej.  Średnia ocena ich pracy to 8.1 pkt. Mało kto może z nami konkurować w standardzie obsługi klienta.
 
W Chorwacji naszymi przedstawicielami są mieszkańcy tego kraju, mówiący po angielsku. Również w tym przypadku są to osoby z dużym doświadczeniem i współpracujące z nami kolejny rok. 

* Z wyjątkiem campingu Tonnara na Sardynii