Nasi przedstawiciele na campingu

Nasi przedstawiciele na campingu

Po przyjeździe na camping przywitają Was nasi przedstawiciele. Przeważnie jest to holenderska para (mówiąca po angielsku) w wieku powyżej 45 lat. Są to osoby, które bardzo dobrze znają swoje obowiązki i w większości przypadków współpracują z Roan od wielu lat. Często też wracają na ten sam camping od kilku lat. Dlatego też, w codziennym kontakcie z klientem, zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz doświadczenie sprawią, że Wasz pobyt będzie niezwykle komfortowy. Wszyscy nasi pracownicy zostali także profesjonalnie przeszkoleni.
 
W dniu przyjazdu zostaniecie przywitani uśmiechem i zimnym napojem. Nasi przedstawiciele przekażą Wam także wszystkie niezbędne informacje o campingu i odpowiedzą na ewentualne pytania. Po tym ciepłym powitaniu zaprowadzą Was do zakwaterowania.
 
Ale to nie wszystko. Nasi przedstawiciele są także źródłem informacji nie tylko o tym, gdzie znajduje się najbliższy supermarket, warsztat samochodowy czy stacja benzynowa, ale także na temat okolicy i regionu.  Są również do Waszej dyspozycji, gdy potrzebujecie np. udać się do lekarza lub dentysty. Udzielą Wam szczegółowych wskazówek o najbardziej  ekscytujących, pięknych i przyjemnych wycieczkach dla całej rodziny. Koniecznie odwiedźcie ich w godzinach pracy lub przejrzyjcie zebrane przez nich wskazówki o okolicy udostępnione w recepcji Roan.
 
Nic więc dziwnego, że co roku po wakacjach otrzymujemy tak wysokie oceny dotyczące pracy naszych przedstawicieli na campingu. 
 
W Chorwacji, ze względu na obowiązujące tam przepisy, po przyjeździe przywitają Was chorwaccy pracownicy campingów, którzy doskonale mówią po angielsku i/lub niemiecku. 

Znajdź camping

Poznaj ofertę wakacji na campingu z Roan

Nasi przedstawiciele na każdym campingu

Serwis i jakość to coś co nas wyróżnia!

Poznaj ofertę wakacji na campingu z Roan