Darmowe rowerki dla dzieci na campingu

Darmowe rowery dla dzieci

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy co naprawdę lubią dzieci. Wszystkie chciałyby zabrać swój rower, bo posiadanie go podczas pobytu na campingu to super sprawa! 

Dla wszystkich dzieci w wielu do 6 lat!

Rowerek na wakacjach to zawsze mnóstwo zabawy i okazja do spożytkowania nieznającej granic, dziecięcej energii. To właśnie dlatego Roan, jako jedyny organizator wakacji na campingu, zatroszczył się o uśmiechy najmłodszych proponując maluchom ich bezpłatne wypożyczenie na campingach.

Rowery przystosowane są dla dzieci do 6 roku życia, jeśli jednak Wasze pociechy są starsze, a rowerki zapewniają im komfortową jazdę, nadal możliwe jest wypożyczenie pojazdu.

Nie musicie martwić się, że zabraknie ich podczas wakacji – przygotowano ich wystarczająco dużo, starając się by każdy Maluch mógł poznać okolicę z perspektywy dwóch kółek. Rowerków nie znajdziecie tylko tam, gdzie jazda może stwarzać niebezpieczeństwo dla dzieci: na campingach położonych tarasowo, z dużą ilością stopni lub z kamienistymi ścieżkami.

Informację o tym, czy na danym campingu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów znajdziecie przy opisie danego campingu (nie dokonujemy rezerwacji rowerków z wyprzedzeniem).

Bawcie się dobrze na wakacjach!


Dla wszystkich dzieci w wielu do 6 lat!