Darmowe rowerki dla dzieci na campingu

Bezpłatne rowery dla dzieci

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy co naprawdę lubią dzieci. Wszystkie chciałyby zabrać swój rower, bo posiadanie go podczas pobytu na campingu to super sprawa! 

Dla wszystkich dzieci do 6 roku życia!

Rowerek na wakacjach to zawsze mnóstwo zabawy i okazja do spożytkowania nieznającej granic, dziecięcej energii. To właśnie dlatego Roan, jako jedyny organizator wakacji na campingu, zatroszczył się o uśmiechy najmłodszych proponując maluchom ich wypożyczenie na campingach. W swojej ofercie mamy rowerki trójkołowe, rowery z kółkami treningowymi i bez oraz rowery BMX. Rowery przystosowane są dla dzieci do 6 roku życia. We Włoszech, Austrii i Holandii oferujemy rowerki biegowe dla maluchów. Podczas wakacji na campingu z Roan dzieci mogą korzystać ze wszystkich rowerów bezpłatnie.

Jeśli Twoje dzieci są nieco starsze, ale nadal jeżdżą na BMX-ie, mogą oczywiście także wypożyczyć ten rower. Nie ma problemu. Rowerów dziecięcych nie można rezerwować z wyprzedzeniem, ale nie martw się, zwykle jest ich wystarczająco dużo! Rowerków nie znajdziecie tylko tam, gdzie jazda może stwarzać niebezpieczeństwo dla dzieci: na campingach położonych tarasowo, z dużą ilością stopni lub z kamienistymi/żwirkowymi ścieżkami.

Informację o tym, czy na danym campingu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów znajdziecie przy opisie danego campingu (nie dokonujemy rezerwacji rowerków z wyprzedzeniem).

Bawcie się dobrze na wakacjach!

Dla wszystkich dzieci do 6 roku życia!