Campingi Losinj

Campingi Losinj

Malowniczo położona, magiczna wyspa Losinj pełna jest urokliwych zatok i niewielkich plaż. Krystalicznie czyste morze i panujący tu prawdziwy, wakacyjny klimat to gwarancja wspaniałego wypoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku.

1 camping znaleziony w: Losinj

Pokaż mapę
Park wodny na campingu Cikat
Cikat

Chorwacja - Chorwackie wyspy - Losinj - Mali Losinj

  • Kompleks basenów ze zjeżdżalniami i wodnymi atrakcjami
  • Świetny plac zabaw na campingu
  • Pociąg turystyczny z campingu do Mali Lošinj
8.8

Namioty typu Lodge

(1 do wyboru)
sob. 06 lip - sob. 13 lip
od 3 877,54 

Nasz camping na wyspie Losinj

Nasz camping na wyspie Mali Losinj to wakacyjny raj, zwłaszcza dla najmłodszych. Dzieci będą zachwycone wspaniałymi udogodnieniami, wśród których znajduje się park rozrywki "Pepe", a także "Fun Box" – miejsce z wszelkiego rodzaju grami, arena sportową, warsztatami edukacyjnymi oraz innymi atrakcjami, organizowanymi przez zespół animatorów. A to jeszcze nie wszystko! Dodatkowo czeka tu na Was rewelacyjny park wodny ze zjeżdżalniami i piękne zatoczki z lazurowym morzem. Camping położony jest niedaleko od centrum Mali Losinj, w którym znajdziecie szeroka ofertę przytulnych restauracji i lodziarni z przepysznymi deserami. 

Nasze zakwaterowanie

Na naszym campingu na wyspie Losinj możecie zatrzymać się w namiocie z gazebo lub namiocie Lodge. Jeśli chcecie spędzić wakacje w prawdziwie campingowym stylu, ale nie chcecie rezygnować z wygód, namioty Roan zapewnią Wam wszystko, czego potrzebujecie. Namioty wyposażone są w gazebo oraz wytrzymałą matę podłogową, a namioty Lodge posiadają w pełni zadaszony taras z wygodną sofą lounge.      

Prom na wyspę Losinj

Na nasz camping na wyspie Losinj można dotrzeć z Triestu, jadąc w kierunku Pasjak, następnie do Opatija i do Brestovej, skąd odpływa prom do Poroziny. Alternatywnie z Lublany (Słowenia) przez przejście graniczne Rupa do Rijeki, następnie przez most na wyspę Krk i promem do Merag. Z Rijeki można też jechać drogą do Opatija, a następnie w kierunku portu  Brestova, skąd można połynąć do Poroziny. Bilety mozna kupić na miejscu w porcie.


Nasz camping na wyspie Losinj