Lista ulubionych campingów
Widok na Pireneje

Pireneje to znane pasmo górskie na południu Francji, stanowiące naturalną granicę pomiędzy Francją a Hiszpanią. Ten rozległy łańcuch górski osiąga długość 430 km. Zimą Pireneje słyną z fantastycznych stoków narciarskich, natomiast wiosną zachwycają bujnymi, zielonymi krajobrazami, które można podziwiać podczas pieszych wędrówek.

1 camping znaleziony w: Pireneje

Pokaż mapę
Les Trois Vallées
Les Trois Vallées

Francja - Południowa Francja - Pireneje - Argèles-Gazost

  • Unikalny kompleks basenowy z 4 długimi zjeżdżalniami
  • Bogaty program rozrywkowy dla młodych i starszych
  • Tylko 10 min do popularnego celu pielgrzymek w Lourdes
8.6

Vision Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

pon. 04 lip - pon. 11 lip
było 6 726,86 zł
teraz 4 381,78 zł

Prestige Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

sob. 25 cze - sob. 02 lip
było 5 404,08 zł
teraz 2 671,45 zł

Nasze campingi w Pirenejach

Camping Les Trois Vallées to piękny camping położony w środkowej części Pirenejów, zaledwie 10 minut od słynnego Lourdes. Camping jest wyposażony w unikalny kompleks basenów krytych i zewnętrznych ze zjeżdżalniami. Z firmą Roan przeżyjecie cudowne wakacje w Pirenejach!

Nasze zakwaterowanie

Lubicie luksusowe, doskonale wyposażone zakwaterowanie? Na campingu Les Trois Vallées możemy zaoferować Wam 2 rodzaje luksusowych domków z 3 sypialniami: Prestige Lounge i Vision Lounge. Oba mobile home'y są wyposażone w telewizję satelitarną, zmywarkę do naczyń, bezpłatną klimatyzację oraz taras z wygodną sofą z poduszkami.

Nie możecie się zdecydować lub potrzebujecie więcej informacji? Zadzwońcie do nas albo wyślijcie e-mail, aby uzyskać więcej informacji na temat campingu w Pirenejach.

Nasze campingi w Pirenejach