Sprzątanie końcowe

Czy nie byłoby fajnie nie musieć sprzątać swojego zakwaterowania po zakończeniu wakacji w danym miejscu? Dlatego też od kilku sezonów istnieje możliwość zarezerwowania usługi sprzątania końcowego. Oznacza to, że wykupując tę usługę nie musicie przed wyjazdem samodzielnie sprzątać Waszego zakwaterowania.

Obowiązkowe sprzątanie końcowe 

W sezonie 2023 i 2024 na większości campingów obowiązuje obligatoryjna opłata za sprzątanie końcowe. Informacja ta będzie widoczna podczas dokonywania rezerwacji. Koszt sprzątania wynosi od 355 zł za mobile home'y oraz od 285 zł za namioty z gazebo i namioty Lodge. Opłata ta pobierana jest w momencie dokonywania rezerwacji.

Opcjonalne sprzątanie końcowe

Na wielu campingach w Chorwacji podczas dokonywania rezerwacji, istnieje możliwość wykupienia usługi sprzątania końcowego. Koszt sprzątania za mobile home'y wynosi od 355 zł (sprzątanie końcowe jest już wliczone w cenę mobile home'u Supreme Plus Lounge, Supreme Lounge i Premium Plus Lounge 3 sypialnie). Koszt sprzątania końcowego za namioty z gazebo i namioty Lodge wynosi od 285 zł. Wykupując usługę sprzątania końcowego prosimy o zabranie przed wyjazdem jedzenia z lodówki i szafek, wyrzucenie śmieci, pozmywanie oraz pochowanie naczyń, a także wyczyszczenie grilla.

Dlaczego nie można wcześniej zarezerwować sprzątania końcowego na każdym campingu?

Wciąż szukamy odpowiedniego sposobu na organizację takiego sprzątania na miejscu. Będąc już na campingu zawsze możesz skonsultować się z naszym pracownikiem Roan Camping Holidays czy może on wykonać końcowe sprzątanie za Ciebie. Koszt sprzątania wszystkich rodzajów mobile home'ów wynosi od 75 €, a namiotów z gazebo oraz namiotów Lodge - od 60 €.

Znajdź camping