Sprzątanie końcowe

Od sezonu 2020 istnieje możliwość wykupienia usługi sprzątania końcowego. Oznacza to, że rezerwując tę usługę nie musicie przed wyjazdem samodzielnie sprzątać Waszego zakwaterowania. 

Opcjonalne sprzątanie końcowe

W Chorwacji, podczas dokonywania rezerwacji, istnieje możliwość wykupienia usługi sprzątania końcowego. Koszt sprzątania za mobile home'y i namioty typu Lodge Woody wynosi 236 zł, a za namioty z gazebo oraz namioty Lodge Holiday 172 zł. Wykupując usługę sprzątania końcowego prosimy o zabranie przed wyjazdem jedzenia z lodówki i szafek, wyrzucenie śmieci, pozmywanie oraz pochowanie naczyń, a także wyczyszczenie grilla.

Obowiązkowe sprzątanie końcowe

W sezonie 2021 lista campingów, na których obowiązkowa jest opłata za sprzątanie końcowe jest następująca:  Altomincio Family Park, Bella Italia, Ca’Savio, De Schatberg, Eden, Etruria, La Chapelle, La Masia, Le Capanne, Le Ranc Davaine, Les Méditerranées Beach Garden, Norcenni Girasole, Park Albatros, Park delle Rose, Portofelice, Pra’delle Torri, San Francesco, San Vito Cisano, Sant Angelo, Spiaggia e Mare, Tahiti, Terme Catez en Villaggio Europa. Koszt sprzątania wynosi 189 zł za zakwaterowanie i jest płatny przy rezerwacji. Na campingu Tonnara obowiązkowe sprzątanie końcowe kosztuje 193 zł, a na Union Lido 236 zł.

Dlaczego nie można wcześniej zarezerwować sprzątania końcowego na każdym campingu?

Jeśli zarezerwowanego przez Ciebie campingu nie ma na powyższej liście, oznacza to, że w tym momencie nie ma możliwości zarezerwowania sprzątania końcowego. Wciąż szukamy odpowiedniego sposobu na organizację sprzątania na miejscu. Będąc już na campingu zawsze możesz skonsultować się z naszym pracownikiem Roan Camping Holidays czy może on wykonać końcowe sprzątanie za Ciebie. Koszt sprzątania wszystkich rodzajów mobile home'ów i namiotu Lodge Woody wynosi 55 €, a namiotów z gazebo oraz namiotów Lodge Holiday - 40 €.