Sprzątanie końcowe

Od sezonu 2020 istnieje możliwość wykupienia usługi sprzątania końcowego. Oznacza to, że rezerwując tę usługę nie musicie przed wyjazdem samodzielnie sprzątać Waszego zakwaterowania. 

Opcjonalne sprzątanie końcowe

W Chorwacji oraz na kempingu 't Hop' w Holandii, podczas dokonywania rezerwacji, istnieje możliwość wykupienia usługi sprzątania końcowego. Koszt sprzątania za mobile home'y i namioty typu Lodge Woody wynosi od 236 zł, a za namioty z gazebo oraz namioty Lodge Holiday od 172 zł. Wykupując usługę sprzątania końcowego prosimy o zabranie przed wyjazdem jedzenia z lodówki i szafek, wyrzucenie śmieci, pozmywanie oraz pochowanie naczyń, a także wyczyszczenie grilla.

Obowiązkowe sprzątanie końcowe

W sezonie 2021 lista campingów, na których obowiązkowa jest opłata za sprzątanie końcowe jest następująca:  Altomincio family Park, Bella Italia, Ca’Savio, De Schatberg, Callassande, Domaine de la Yole, Le Domaine du Clarys - Le Clarys Plage, Le Val de Bonnal, Les Sablons, Eden, Etruria, La Chapelle, La Masia, Le Capanne, La Sirène, Le Ranc Davaine, Les Méditerranées Beach Garden, Marina di Venezia, Norcenni Girasole, Park Albatros, Park Delle Rose, Pra’delle Torri, Piantelle, San Francesco, San Vito Cisano, Sant Angelo, Spiaggia e Mare, Tahiti, Terme Catez en Villaggio Europa. Koszt sprzątania wynosi od 203 zł za zakwaterowanie i jest płatny przy rezerwacji. Na campingach Union Lido, Mediterraneo i Playa Montroig obowiązkowe sprzątanie końcowe kosztuje od 253 zł.

Dlaczego nie można wcześniej zarezerwować sprzątania końcowego na każdym campingu?

Jeśli zarezerwowanego przez Ciebie campingu nie ma na powyższej liście, oznacza to, że w tym momencie nie ma możliwości zarezerwowania sprzątania końcowego. Wciąż szukamy odpowiedniego sposobu na organizację sprzątania na miejscu. Będąc już na campingu zawsze możesz skonsultować się z naszym pracownikiem Roan Camping Holidays czy może on wykonać końcowe sprzątanie za Ciebie. Koszt sprzątania wszystkich rodzajów mobile home'ów wynosi 50 €, a namiotów z gazebo oraz namiotów Lodge - 40 €.

Znajdź camping