Luksusowy mobile home Roan na campingu

Namiot z gazebo

Jeśli lubisz prawdziwe biwakowanie to nasz namiot z gazebo będzie idealnym wyborem.  Wyposażone zostały we wszystkie nowoczesne udogodnienia i wygody, których sprawią, że wakacje z Roan Luxury Camping Holidays będą niezapomniane!

Namiot

  • 3 sypialnie dla maksymalnie 6 osób
  • Duża lodówka i wentylator

Nasze namioty z gazebo

Nasze namioty z gazebo mają powierzchnię co najmniej 25 m2 i wysokość 2,45 m w najwyższym punkcie. Wszytskie namioty tego rodzaju posiadają 3 sypialnie i mogą pomieścić do 6 osób. Przed namiotem znajduje się przepuszczająca wodę mata oraz roztawione jest gazebo.

Palenie w naszych namiotach jest zabronione. Psy mogą w nich przebywać pod waruniem, że dany camping na to pozwala. Sprawdzić to można na stronie z opisem danego campingu.

Wyposażenie namiotu z gazebo

Wszytskie namioty są w pełni wyposażone. W kuchni znajduje się duża zamykana szfka, 4-palnikowa kuchenka gazowa i wysoka lodówka z osobnym zamrażalnikiem. Ponadto sypialnie wyposażone są w wygodne łóżka o długości 2,00 m z bezpłatnymi poduszkami i pojedynczymi kołdrami. Pościel i ręczniki należy zabrać ze sobą lub wypożyczyć za naszym pośrednictwem. Dla dzieci można także bezpłatnie wypożyczyć barierkę na łóżko.

Bezpłatny grill

Obok namiotu znajdziesz bezpłatny grill węglowy, gazowy lub płytę grillową, jeśli używanie grilla jest dozwolone na campingu.

Nasze namioty z gazebo