Rezerwuj bez obaw

✓ Niska pierwsza wpłata ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy ✓ Rezerwacja bez obaw (członek organizacji ANVR i SGR) ✓ Zawsze darmowa zmiana rezerwacji

Zarezerwuj wakacje z Roan bez żadnych obaw

Będąc klientem firmy Roan wiesz, że zawsze jesteście na pierwszym miejscu, a udany pobyt wakacyjny Twój i Twojej rodziny jest czymś, co zawsze było dla nas najważniejsze. Dotyczy to również czasu przed rozpoczęciem wakacji. Rezerwacja wakacji dla siebie i swojej rodziny to coś, na co czeka się  z ogromną z radością i nie można się już doczekać. Dlatego też dostosowaliśmy nasze warunki rezerwacji tak, abyście nie musieli się o nic martwić. Albo pojedziecie z nami na wspaniałe wakacje, albo po prostu odzyskacie wpłacone nam pieniądze**. Nazywamy to rezerwacją wakacji bez żadnych obaw z Roan.

Świetna obsługa

Świetna obsługa

W Roan naprawdę słuchamy opinii naszych gości. Dokładamy wszelkich starań, aby Wasze wakacje były niezapomniane. Od samej rezerwacji wakacji po wskazówki i pomoc już na campingu. Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji i bardzo chętnie pomożemy w rezerwacji wakacji na campingu z naszą firmą.

Czytaj więcej

Znajdź camping

Uwaga:

  • W przypadku anulowania rezerwacji do 31 stycznia 2024 klient otrzyma oczywiście zwrot depozytu z wyjątkiem obowiązkowej składki SGR w wysokości 10 EUR.
  • Zgodnie z naszymi warunkami możesz zmienić lub anulować (bezpłatnie) swoją rezerwację na 7 dni przed przyjazdem, jeżeli w tym czasie będzie obowiązywała konieczność odbycia kwarantanny w kraju docelowym lub po powrocie do Twojego kraju.**
  • Jeżeli po zmianie cena za rezerwację jest wyższa, należy dopłacić różnicę. Natomiast, jeśli rezerwacja po zmianie będzie tańsza, za powstałą różnicę w cenie pobieramy opłatę za anulowanie. Wysokość opłaty za anulowanie zależna jest od daty dokonania zmiany. Aby określić cenę, bierzemy pod uwagę cenę obowiązującą w dniu dokonywania zmiany.

** Gwarancja zwrotu pieniędzy nie ma zastosowania, jeżeli odbycie obowiązkowej kwarantanny jest spowodowane brakiem szczepienia Twoim lub osób, z którymi podróżujesz.