Rezerwuj bez obaw

✓ Zaliczka tylko 399 PLN ✓ Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28 lutego ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy ✓ Rezerwacja bez obaw (członek organizacji ANVR i SGR)

Znajdź camping

Zarezerwuj wakacje z Roan bez żadnych obaw

Wyjątkowe warunki, w których obecnie żyjemy, wymagają dodatkowych regulacji i zapewnienie bezpieczeństwa - zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd na wakacje. Będąc klientem firmy Roan wiesz, że zawsze jesteście na pierwszym miejscu, a udany pobyt wakacyjny Twój i Twojej rodziny jest czymś, co zawsze było dla nas najważniejsze. Dotyczy to również czasu przed rozpoczęciem wakacji. Rezerwacja wakacji dla siebie i swojej rodziny to coś, na co czeka się  z ogromną z radością i nie można się już doczekać. Dlatego też, biorąc pod uwagę okoliczności związane z pandemią Covid-19, dostosowaliśmy nasze warunki rezerwacji tak, abyście nie musieli się o nic martwić. Albo pojedziecie z nami na wspaniałe wakacje, albo po prostu odzyskacie wpłacone nam pieniądze**. Nazywamy to rezerwacją wakacji bez żadnych obaw z Roan.

Uwaga:

  • Zgodnie z naszymi warunkami możesz zmienić lub anulować (bezpłatnie) swoją rezerwację na 7 dni przed przyjazdem, jeżeli w tym czasie będzie obowiązywała konieczność odbycia kwarantanny w kraju docelowym lub po powrocie do Twojego kraju.**
  • Pomimo wpłaty tylko zaliczki w wysokości 399 PLN, w przypadku anulowania rezerwacji od 1 marca 2022, będą obowiązywać standardowe opłaty za anulowanie rezerwacji, zgodnie z naszymi warunkami rezerwacji.
  • Jeżeli po zmianie cena za rezerwację jest wyższa, należy dopłacić różnicę. Natomiast, jeśli rezerwacja po zmianie będzie tańsza, za powstałą różnicę w cenie pobieramy opłatę za anulowanie. Wysokość opłaty za anulowanie zależna jest od daty dokonania zmiany. Aby określić cenę, bierzemy pod uwagę cenę obowiązującą w dniu dokonywania zmiany. W przypadku zmian dokonanych na 28 dni przed datą wyjazdu, obowiązują ceny z dnia dokonywania rezerwacji.

* W przypadku anulowania rezerwacji do 28 lutego 2022 otrzymasz oczywiście zwrot wpłaconego depozytu (z wyjątkiem obowiązkowej składki SGR w wysokości 10€).

** Gwarancja zwrotu pieniędzy nie ma zastosowania, jeżeli odbycie obowiązkowej kwarantanny jest spowodowane brakiem szczepienia Twoim lub osób, z którymi podróżujesz.