Lista ulubionych campingów

Rezerwuj bez obaw

✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy ✓ Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 31 stycznia 2021 ✓ Zaliczka tylko 399 PLN ✓ Zawsze darmowa zmiana rezerwacji ✓ Fundusz gwarancyjny SGR

Znajdź camping

Zarezerwuj wakacje z Roan bez żadnych obaw

Wyjątkowe warunki, w których obecnie żyjemy, wymagają dodatkowych regulacji i zapewnienie bezpieczeństwa - zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd na wakacje. Będąc klientem firmy Roan wiesz, że zawsze jesteście na pierwszym miejscu, a udany pobyt wakacyjny Twój i Twojej rodziny jest czymś, co zawsze było dla nas najważniejsze. Dotyczy to również czasu przed rozpoczęciem wakacji. Rezerwacja wakacji dla siebie i swojej rodziny to coś, na co czeka się  z ogromną z radością i nie można się już doczekać. Dlatego też dostosowaliśmy nasze warunki rezerwacji tak, abyście nie musieli się o nic martwić. Albo pojedziecie z nami na wspaniałe wakacje, albo po prostu odzyskacie wpłacone nam pieniądze. Nazywamy to rezerwacją wakacji bez żadnych obaw z Roan.

* Jeżeli po zmianie cena za rezerwację jest wyższa, należy dopłacić różnicę. Natomiast, jeśli rezerwacja po zmianie będzie tańsza, nie otrzymasz zwrotu różnicy.

** Należy pamiętać, że niniejsze zasady anulowania nie mają zastosowania do wakacji zarezerwowanych w sezonie 2020. W przypadku przeniesienia rezerwacji z sezonu 2020 na sezon 2021 zostanie naliczona opłata za anulowanie zgodnie z warunkami rezerwacji obowiązującymi w chwili zarezerwowania pierwotnego pobytu.