Marvilla Nights

Marvilla Nights

Niektóre z pięciogwiazdkowych campingów Marvilla Park tego lata przygotowały dla swoich gości niespodziankę – ekskluzywne wieczory pełne rozrywki!

Ten wyjątkowy program rozrywkowy gwarantuje niezapomniane wieczory w każdym tygodniu w sezonie. Profesjonalni DJ-e rozbudzą parkiet energetycznymi rytmami. Rozbrzmiewać będą najlepsze przeboje taneczne, electro i disco, a wirujące kule dyskotekowe i kolorowe neony przeniosą imprezową atmosferę na zupełnie nowy poziom. Zarówno młodsi, jak i starsi będą się świetnie bawić!

Te niesamowite dyskoteki „Marvilla Nights” odbywać się będą od 8 lipca do 2 września 2023.

Jeśli szukasz miejsca na wakacje dla całej rodziny, campingi Marvilla Parks będą idealne dla Ciebie.

Tutaj możesz cieszyć się swobodą wypoczynku na świeżym powietrzu. Z naszymi w pełni wyposażonymi mobile home’ami, parkami wodnymi ze spektakularnymi zjeżdżalniami, rozrywką dla wszystkich grup wiekowych i koncentracją dobrym samopoczuciu naszych Gości, wakacje w Marvilla Parks przekroczą Twoje oczekiwania.

Na niektórych campingach Marvilla znajdziesz naszą strefę Premium. Ten prywatny teren jest atrakcyjnie zagospodarowany z chodnikami, roślinami i strefą wolną od ruchu samochodowego, dzięki czemu dzieci mogą się tu bezpiecznie bawić!

Sprawdź pełną ofertę Marvilla Parks i znajdź campingi idealny dla Twojej rodziny.

Znajdź camping