Twoje wakacje

8.1

Bardzo dobry

Na tym campingu Roan zapewnia

 • Obsługa
 • Zakwaterowanie

O Les Lacs du Verdon

Świetny basen ze spektakularnymi zjeżdżalniami
Ciekawy program animacyjny w sezonie
Odwiedź kanion Gorges du Verdon!

Szukasz campingu w Les Gorges du Verdon we Francji, największym kanionie w Europie? Les Lacs du Verdon od Marvilla Parks znajduje się 15 km od niebiesko-zielonego jeziora Lac de Sainte Croix. To piękny, położony na terenie rozległego, usianego sosnami parku camping. Główną atrakcją jest tu całkowicie zmodernizowany park wodny ze spektakularnymi zjeżdżalniami, rozległą strefą do opalania, oddzielnym basenem dla dzieci i relaksującym jacuzzi. Na campingu znajdziecie także wiele sportowych udogodnień. 

Baseny i spektakularne zjeżdżalnie

Główną atrakcją campingu Les Lacs du Verdon jest całkowicie zmodernizowany park wodny ze spektakularnymi zjeżdżalniami, rozległą strefą do opalania, oddzielnym basenem dla dzieci i relaksującym jacuzzi. Jest tu również podgrzewany basen o powierzchni 130 m2 z brodzikiem i tarasem do opalania o powierzchni 480 m2. Na tarasie rozstawione są leżaki i parasole.

Basen został rozbudowany kilka lat temu m.in. o 2 spektakularne zjeżdżalnie Spacebowl i Spaceracer oraz basen kryty. W Spacebowl (dostępny od 8-go roku życia) wpadasz z dużą prędkością do „lejka”, gdzie po 2-4 szybkich okrążeniach spadasz rurą w dół do basenu. Spaceracer (dostępny od 5-go roku życia) ma długość 102 metrów i składa się z 3 zjeżdżalni obok siebie. Odważysz się?

A może chcesz poznać plaże w okolicy? Zaledwie 15 minut jazdy samochodem znajduje się Lac de Sainte Croix, gdzie można pływać, żeglować i wypożyczyć kajaki.

Camping Les Lac du Verdon należy do Marvilla Parks

Camping ten jest częścią Marvilla Parks, co sprawia, że czeka Was niezapomniana zabawa dla całej rodziny. Marvilla Parks oferują parki wodne ze spektakularnymi zjeżdżalniami, rozrywkę dla osób w każdym wieku i oczywiście w pełni wyposażone, komfortowe mobile home'y!

Udogodnienia na campingu

 Na campingu Les Lacs du Verdon znajduje się niezliczona ilość udogodnień. Do dyspozycji gości są korty tenisowe, stół do ping ponga, boisko wielofunkcyjne, boisko do siatkówki plażowej i plac zabaw. Wyjątkowy jest też duży, tematyczny plac zabaw o powierzchni 600 m2, wykonany z naturalnych materiałów, na którym dzieci w wieku 3-17 lat mogą bawić się wspinając po linach. Oczywiście nie brakuje tutaj także świetnego zespołu animacyjnego, który regularnie organizuje wieczorne pokazy, karaoke i turnieje sportowe.

Niedawno odnowiono tu również restaurację, bar i punkt z jedzeniem na wynos. Na campingu znajduje się także minimarket i pizzeria.

Atrakcje w pobliżu campingu, Les Lac du Verdon i Régusse

Okolica campingu Les Lacs du Verdon oferuje wiele możliwości uprawiania sportów wodnych, ale także jest odpowiednia dla osób, które chcą po prostu odpocząć i tylko okazjonalnie udać się na wycieczkę.

Spędzając wakacje w Les Lacs du Verdon, koniecznie musicie wybrać się na wycieczkę do wąwozu Verdon, który jest jednym z najgłębszych i najpiękniejszych wąwozów rzecznych w Europie. Warto też udać się do pobliskiego rezerwatu przyrody i nad okoliczne, malowniczo położone, jeziora oferujące możliwość pływania, żeglowania, surfingu, wędkowania i kajakartstwa.

Ogromnie polecamy camping Les Lacs du Verdon w pobliżu Gorges du Verdon we Francji. Zarezerwuj wakacje bezpośrednio online już teraz!

Informacje o campingu

 • Odpowiedni dla: Niemowląt i małych dzieci, Dzieci (5-11 lat)
 • Plaża: piaszczysta, żwirkowa, kamienista, 15000 m
 • Odległość z Wrocławia: 1604 km
 • Wielkość campingu: 474 stanowisk
 • Najbliższa miejscowość: Régusse 2,5 km
 • Psy: dozwolone na campingu, ale nie w naszych zakwaterowaniach
 • Wifi: dostępne wszędzie na campingu (za opłatą)
 • Najbliższe lotnisko: Marsylia 110 km, Nicea 120 km
 • Dodatkowy namiot: dozwolony
Zobacz mapę campingu

Na tym campingu Roan zapewnia

 • Grill: Płyta do pieczenia
 • Roan-Rowerki dla dzieci (0-6 lat): Bezpłatnie dla wszystkich dzieci w wieku od 0 do 6 lat
 • Kurierzy Roan: tak

Baseny

Czepki nie są obowiązkowe
Jedna lub kilka zjeżdżalni na basenie 21.04.2024 - 16.09.2024
Basen dla dzieci
Leniwa rzeka
Leżaki przy basenie
Basen z możliwością zadaszenia w razie niepogody
Szorty dozwolone
Podgrzewany basen, kryty w razie potrzeby
Wodny plac zabaw 21.04.2024 - 16.09.2024
Jacuzzi
Basen podgrzewany poza sezonem
Basen/y ze słodką wodą
Czynne od 27/04

Plaże

Jezioro
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.

Udogodnienia

Wycieczki
Salon gier
Sala telewizyjna
WiFi: dostępne wszędzie na campingu (za opłatą)
Plac zabaw
Roan - gwarancja wybranego stanowiska
Marvilla Parks

Sport i rekreacja

Koszykówka
Siatkówka plażowa
Łucznictwo
Mini golf
Tenis stołowy
Tenis
Piłka nożna
Siatkówka

Rozrywka

Animacje w ciągu dnia i wieczorem
Mini klub dla dzieci
Mini disco
Mniejsza ilość animacji poza sezonem
Holenderska rozrywka w szczycie sezonu

Jedzenie i picie

Jedzenie na wynos
Bar
Lodziarnia
Restauracja
Snack bar

Sklepy

Supermarket z podstawowym asortymentem

Sanitariaty

Prysznice
Prysznice przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Sanitariaty dla dzieci
Suszarki
Pralki
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.