Kemping blisko Wenecji

Kempingi blisko Wenecji

Szukasz kempingu blisko Wenecji, a jednocześnie marzysz o miejscu z dużą ilością atrakcji dla dzieci, plaży i fantastycznych basenach? Sprawdź koniecznie kempingi Roan! Wybraliśmy do swojej oferty najlepsze kempingi nad włoskim Adriatykiem, tak by umożliwić Wam nie tylko zwiedzanie Wenecji, ale także relaks w miejscu pełnym zabawy i wodnych rozrywek!

Znajdź camping

Wakacje ne kempingu blisko Wenecji

Mobile home'y Roan usytuowane w pobliżu Wenecji to idealne rozwiązanie dla wszystkich pragnących poznać to niezwykłe miasto na wodzie i jednocześnie wypocząć w luksusowych warunkach. 

Zakwaterowanie Roan posiada wszystko, czego potrzeba do komfortowego wypoczynku. W mobile home'ach znajduje się łazienka, kuchnia, lodówka, kuchenka gazowa, a nawet klimatyzacja! Większość kempingów z regionu Adriatyku znajduje się tuż przy pięknych, lśniących złotym piaskiem plażach, idealnych do relaksu po trudach zwiedzania i orzeźwiających kąpieli. 

W niedalekiej odległości znajduje się również fantastyczny wodny park rozrywki Caribe Bay z 26 atrakcjami, w tym najwyższą zjeżdżalnia na świecie i najwyższą w Europie skocznia na bungee. 

Sprawdź nasze wszystkie kempingi w pobliżu Wenecji i zarezerwuj wymarzone, rodzinne wakacje już dzisiaj!

Wakacje ne kempingu blisko Wenecji