Twoje wakacje

8.1

Fantastyczny

Na tym campingu Roan zapewnia

 • Obsługa przedstawiciele
 • Zakwaterowanie

O Altomincio Family Park

Bardzo duży kompleks basenów ze zjeżdżalniami
Mobile home'y położone w atrakcyjnym miejscu
Tylko 10 minut od malowniczej Peschiera del Garda

Czterogwiazdkowy Altomincio Family Park to jeden z naszych najbardziej popularnych campingów we Włoszech. Położony jest zaledwie 7 km od Jeziora Garda i popularnej miejscowości Peschiera del Garda. Na jego terenie obowiązuje zakaz poruszania się samochodami (są parkowane przy wjeździe). Camping składa się z górnej i dolnej części i położony jest wśród pięknej, bujnej roślinności, w pobliżu rzeki Mincio, gdzie znajdują się atrakcyjne trasy rowerowe. 

Świetny kompleks basenów

Na terenie campingu Altomincio znajduje się wspaniały kompleks lagunowych basenów, który stanowi główną atrakcję tego miejsca. Są tu trzy oddzielne zjeżdżalnie, z których jedna z nich to duża, szeroka zjeżdżalnia, którą można zjeżdżać na oponie. Baseny, dzięki miękkiemu podłożu, są bardzo bezpieczne dla dzieci. Dla tych z Was, którzy lubią aktywną formę wypoczynku czeka również duży basen pływacki o wymiarach 50 x 20m. Jezioro Garda z kamienistą plażą znajduje się 7 km od campingu.

Udogodnienia i pociąg campingowy

Przez większą część sezonu z górnej części campingu do centralnie położonego basenu można dostać się pociągiem campingowym. Poza sezonem pociąg kursuje regularnie o określonych godzinach, a od końca czerwca praktycznie non stop. Po popołudniowej zabawie na basenach możesz także wrócić tym pociągiem do swojego zakwaterowania.

Na Altomincio Family Park znajduje się wiele lokali gastronomicznych. Dzień można rozpocząć od m.in. świeżego chleba, sera i mleka z food trucka, który każdego ranka pojawia się na campingu. W centralnej części Altomincio znajduje się pizzeria z zadaszonym tarasem. W hotelu La Diga, również mieszczącym się na tym campingu, znajdziesz restaurację, bar i winiarnię. Przy kompleksie basenowym jest również bar oraz lodziarnia.

Atrakcje dla dzieci

Camping oferuje szereg udogodnień i atrakcji przeznaczonych specjalnie dla dzieci, w tym mini klub, a także specjalny bar dla dzieci Frog's. Zespół wykwalifikowanych animatorów organizuje zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Altomincio oferuje również wiele możliwości aktywnego wypoczynku: minigolfa i tenisa stołowego, piłkę nożną czy siatkówkę. Można tu także wypożyczyć rowery lub spróbować swoich sił w parku linowym. Na terenie campingu znajduje się wiele mniejszych placów zabaw.

Atrakcje w pobliżu campingu

Zaledwie 6 km od campingu znajduje się malownicza, pełna restauracji i sklepów Peschiera del Garda. Warto wybrać się w rejs statkiem po jeziorze i zwiedzić okoliczne miasteczka Bardolino, Garda i Lazise lub wybrać się na ekscytującą wycieczkę do parku rozrywki Gardaland i Caneva World. Gardaland to największy i najczęściej odwiedzany park rozrywki we Włoszech z kolejkami górskimi, pokazami i przejażdżkami wodnymi. Caneva Resort podzielony jest na dwa parki tematyczne: Aquapark i Movieland Park. Gorąco polecamy również wizytę w romantyczniej Weronie, słynnej Wenecji lub w stolicy mody – Mediolanie. 

Camping Altomincio we Włoszech to świetne miejsce na spędzenie niezapomnianych wakacji. Na pewno Ty i Twoja rodzina będziecie bardzo zadowoleni, że zdecydowaliście się na urlop właśnie w tym miejscu.

Informacje o campingu

 • Odpowiedni dla: Niemowląt i małych dzieci, Dzieci (5-11 lat)
 • Plaża: żwirkowa, 7000 m
 • Odległość z Wrocławia: 1148 km
 • Wielkość campingu: 895 stanowisk
 • Najbliższa miejscowość: Peschiera del Garda 7 km
 • Psy: dozwolone na campingu, ale nie w naszych zakwaterowaniach
 • Wifi: dostępne w wielu miejscach na campingu (bez opłat)
 • Najbliższe lotnisko: Werona 25 km, Mediolan Bergamo 97 km
 • Dodatkowy namiot: nie jest dozwolony
Zobacz mapę campingu

Na tym campingu Roan zapewnia

 • Grill: gazowy
 • Roan-Rowerki dla dzieci (0-6 lat): nie
 • Kurierzy Roan: tak
 • Dostępna gwarancja wybranego stanowiska

Baseny

Czepki nie są obowiązkowe
Jedna lub kilka zjeżdżalni na basenie
Basen dla dzieci 20.04.2023 - 18.09.2023
Basen/y lagunowe 20.04.2023 - 18.09.2023
Leżaki przy basenie
Kamienne podłoże przy basenie
Basen olimpijski 20.04.2023 - 18.09.2023
Szorty dozwolone
Wodny plac zabaw
Basen/y ze słodką wodą
Basen nie jest podgrzewany
Czynne od 29/04

Plaże

Bezpośredni dostęp do rzeki
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.

Udogodnienia

Dyskoteka niedaleko campingu
Bankomat
Punkt informacyjny
Automaty do gry
Mini pociąg 27.05.2023 - 10.09.2023
WiFi: dostępne w wielu miejscach na campingu (bez opłaty)
Plac zabaw
Roan - gwarancja wybranego stanowiska
Stacja ładowania samochodu elektryczego

Sport i rekreacja

Park linowy na drzewach
Wypożyczalnia rowerów
Mini golf
Tenis stołowy
Wędkarstwo
Piłka nożna
Siatkówka

Rozrywka

Animacje w ciągu dnia i wieczorem 20.04.2023 - 18.09.2023
Mini klub dla dzieci
Mini disco 20.04.2023 - 18.09.2023
Mniejsza ilość animacji poza sezonem

Jedzenie i picie

Jedzenie na wynos
Bar
Lodziarnia
Bar na basenie
Snack bar 20.04.2023 - 18.09.2023
Restauracja 20.04.2023 - 18.09.2023

Sklepy

Sklep z pamiątkami
Supermarket z podstawowym asortymentem

Sanitariaty

Prysznice
Prysznice przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Sanitariaty dla dzieci
Suszarki
Pralki
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.