Dodatki do zarezerwowania

Kiedy wybieracie się na wakacje, zwykle zabieracie ze sobą mnóstwo różnych rzeczy, na które nie zawsze starcza miejsca w samochodzie. Na szczęście w Roan Holiday macie do wyboru wiele ciekawych dodatków, które przydadzą się na wakacjach i zaoszczędzą miejsce w walizkach  - wszystko co musicie zrobić, to z wyprzedzeniem je zarezerwować.  

Dostępne są różnego rodzaju opcje, takie jak np. zakwaterowanie sąsiadujące w przypadku, gdy wybieracie się na wakacje z przyjaciółmi lub możliwość zabrania na wakacje swojego pupila. 

Sprawdź, jakie przydatne dodatki można zarezerwować z wyprzedzeniem. Jeśli masz już rezerwację, w celu ich dodania skontaktuj się z nami poprzez e-mail info@roanholidays.pl lub zadzwoń pod numer 71 793 22 22. Będziesz mieć pewność, że wybrane udogodnienia będą na Was czekać w zakwaterowaniu w dniu przyjazdu.


Gwarancja wybranego stanowiska
od 430 PLN za zakwaterowanie

Wykupując tę opcję macie gwarancję, że rezerwujecie zakwaterowanie położone w miejscu, które sami wybraliście. Na stronie danego campingu można sprawdzić czy taka opcja jest dostępna. Gwarancję wybranego stanowiska można rezerwować tylko do 29 lutego 2020 i nie ma możliwości połączenia jej z gwarancją zakwaterowania sąsiadującego. 

Preferencja nie jest dostępna na wszystkich campingach.

Gwarancja zakwaterowania sąsiadującego
130 PLN za każde zakwaterowanie

Jeśli wybieracie się na wakacje z drugą rodziną bądź ze znajomymi, za dodatkową opłatą, Roan Holidays oferuje gwarancję zakwaterowania sąsiadującego. Warunkiem wykupienia tej opcji jest zarezerwowanie tego samego typu zakwaterowania w dokładnie tym samym terminie. Opłata pobierana jest od każdej rezerwacji (maksymalnie gwarancja ta może dotyczyć 3 zakwaterowań).

Preferencja nie jest dostępna na wszystkich campingach.


Komplety pościeli
67 PLN za komplet pojedynczy
103 PLN za komplet podwójny

Zestaw pojedynczy zawiera: 1 poszewkę na poduszkę, 1 poszewkę na kołdrę oraz 1 prześcieradło
Zestaw podwójny zawiera: 2 poszewki na poduszki, 2 poszewki na kołdry oraz duże prześcieradło

W mobile home'ach Supreme  - zestaw pościeli w cenie. Na polu kempingowym de Molenhof, Kijkduin, Bospark Lunsbergen, Hunzedal i Hunzepark nie ma możliwości rezerwacji pościeli.


Ręczniki kąpielowe
35 PLN za 2 sztuki (140x70 cm)

W mobile home'ach Supreme – zestaw ręczników w cenie. Na polu kempingowym de Molenhof nie ma możliwości rezerwacji ręczniki kąpielowe.


Ręczniki plażowe
52 PLN za 2 sztuki (180x100 cm)
Na polu kempingowym Bospark 't Wolsven, Callassande, Bospark Lunsbergen, Klein Vink, Hunzepark, Hunzedal, Kijkduin i de Molenhof nie ma możliwości rezerwacji ręczniki plażowe.

Łóżeczko turystyczne (bez materaca, zawiera tylko cienką podkładkę)
 9 PLN za noc

 Dla dzieci do 3 roku życia. Łóżeczko nie jest wyposażone w pościel.


Wózek spacerowy
13 PLN za noc

Idealny na spacery po campingu lub jednodniowe wycieczki po okolicy.


Barierka ochronna do łóżka
Gratis

Dla starszych dzieci możecie bezpłatnie zarezerwować barierkę ochronną (około 1 m długości i  20 cm wysokości), przymocowaną do stelaża łóżka pod matracem. 


Drewniany wózek do ciągnięcia
13 PLN za noc

Drewniane wózki są bardzo przydatne na plaży. Zobacz dział „Dodatki i uwagi” podczas rezerwacji wybranego campingu, aby sprawdzić, czy istnieje możliwość wynajęcia takiego wózka. 


Zwierzęta domowe
39 PLN za noc

Zwierzęta akceptowane są tylko w naszych namiotach z gazebo oraz namiotach Lodge Holiday. Zobacz dział „Ważne informacje” na stronie wybranego campingu, aby sprawdzić, czy zwierzęta są dozwolone.
Dokonując rezerwacji, należy zaznaczyć, że zamierzacie podróżować ze swoim zwierzakiem.


Wysokie krzesełko do karmienia
9 PLN za nocNie ma możliwości wynajęcia pościeli, ręczników kąpielowych i ręczników plażowych na miejscu na campingu. Nie można ich również przenosić na inny camping w ramach pobytu łączonego.