Twoje wakacje

O Domaine de Massereau

Piękny basen i kryte spa
Degustacja lokalnych win z własnej winnicy
Park linowy dostępny jest zaledwie 2 minuty od campingu

Camping Domaine de Massereau to 5-gwiazdkowy rodzinny camping położony w samym sercu zalesionej Langwedocji. Przeżyj wyjątkowe wakacje wśród winnic, w pobliżu rzeki Vidourle. W tej pięknej lokalizacji dostępnych jest wiele udogodnień i atrakcji, które zapewnią niezapomniany czas spędzony z rodziną. 

Zabawa i rozrywka w wodzie

Wyjątkową cechą tego pięknego campingu w Langwedocji jest basen ze zjeżdżalniami. Maluchy mogą cieszyć się brodzikiem, a starsze dzieci mogą bawić się na zjeżdżalniach. Leżaki wzdłuż basenu zachęcają do relaksu i pracowania nad letnią opalenizną. Ponadto dzieci będą się świetnie bawić dzięki specjalnym programom rozrywkowym i zajęciowym organizowanym dla nich przez camping. Miłośnicy sportu mogą korzystać z wielofunkcyjnego boiska sportowego, a dzieci będą zachwycone dużym placem zabaw i trampolinami, na których mogą spożytkować swoją energię.

Spa i degustacje wina

Dla tych, którzy szukają prawdziwego relaksu, Domaine de Massereau oferuje małe kryte spa z jacuzzi i sauną. Po relaksującej sesji w spa można zafundować sobie pyszne jedzenie w restauracji na campingu. Serwowane są tam regionalne specjały, a w menu każdy znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwą zaletą tego ośrodka jest jego lokalizacja - camping znajduje się na terenie własnej winnicy. Organizowane są tu  wycieczki z przewodnikiem po zamku winiarskim, podczas których można odkryć tajniki produkcji wina i skosztować lokalnych trunków. To świetna okazja, by poznać smaki Langwedocji.

Podczas wakacji w Langwedocji zakupy możecie zrobić w małym supermarkecie znajdującym się na campingu. Dostępny jest tu również bar, a z pizzerii istnieje możliwość zamówienia jedzenia na wynos. Nie musisz więc opuszczać campingu, aby zjeść smaczny posiłek.

Aktywność w okolicy

Aby przeżyć jeszcze więcej przygód, istnieje możliwość zwiedzania pięknej okolicy na rowerze. Pobliskie Sommières, z urokliwymi uliczkami i zabytkami, to urocze miasteczko, które warto odwiedzić. Wzdłuż rzeki Vidourle, na skraju pięknego lasu Massereau, znajduje się jedna z najbardziej znanych atrakcji w regionie: Adventure Park. Goście mogą zrelaksować się na prywatnej plaży lub na kajakach czy SUP-ie, pływając po rzece, a także przeżyć emocjonujące chwile na rozległym torze wspinaczkowym. To jeden z największych parków przygód w południowej Francji z aż 17 różnymi trasami, 220 platformami i 50 tyrolkami.

Najbardziej ekologicznie świadomy camping w Europie

Uznany za najbardziej ekologiczny kemping w Europie, Camping Le Domaine de Massereau ma również na swoim koncie kilka nagród ADAC. Ośrodek o powierzchni 13 hektarów jest całkowicie samowystarczalny pod względem energii elektrycznej, co zostało osiągnięte dzięki imponującemu parkowi fotowoltaicznemu, na który składają się panele słoneczne o łącznej powierzchni 1200 m². Dodatkowo, inwestycja objęła zbiornik do zbierania deszczówki, wyposażony w system selektywnego nawadniania kropelkowego, co pozwala na efektywne zagospodarowanie zasobów wodnych. Ponadto na terenie campingu znajdują się stacje ładowania pojazdów elektrycznych, promujące zrównoważoną mobilność.

Odwiedź Domaine de Massereau i odkryj miejsce, w którym komfort łączy się z troską o naturę.

Informacje o campingu

  • Plaża: rzeka, 2000 m
  • Odpowiedni dla: Niemowląt i małych dzieci, Dzieci (5-11 lat), Nastolatków (12+)
  • Wielkość campingu: 202 stanowisk
  • Najbliższa miejscowość: Sommieres 2 km
  • Psy: dozwolone na campingu, ale nie w naszych zakwaterowaniach
  • Wifi: dostępny w niektórych miejscach (za opłatą)
  • Najbliższe lotnisko: Montpellier 35 km

Na tym campingu Roan zapewnia

  • Grill: gazowy
  • Roan-Rowerki dla dzieci (0-6 lat): Bezpłatnie dla wszystkich dzieci w wieku od 0 do 6 lat
  • Kurierzy Roan: tak

Baseny

Jedna lub kilka zjeżdżalni na basenie
Basen dla dzieci
Leżaki przy basenie
Kilka basenów 8.04.2024 - 7.10.2024
Basen z możliwością zadaszenia w razie niepogody
Szorty nie są dozwolone
Wodny plac zabaw
Centrum Wellness
Jacuzzi
Basen/y ze słodką wodą
Baseny są podgrzewane
Czynne od 27/04

Sporty wodne

Sporty wodne
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.

Udogodnienia

Wycieczki
WiFi: dostępne w niektórych miejscach (za opłatą)
Plac zabaw
Nowy camping w sezonie 2024
Stacja ładowania samochodu elektryczego
Marvilla Parks
Biblioteka

Sport i rekreacja

Badminton
Koszykówka
Park linowy na drzewach
Wypożyczalnia rowerów
Boule
Wypożyczalnia rowerów górskich
Boisko wielofunkcyjne
Tenis stołowy
Tenis
Trampoliny
Piłka nożna
Siatkówka
Piłkarzyki
Tyrolka

Rozrywka

Mini klub dla dzieci

Jedzenie i picie

Jedzenie na wynos
Bar
Pizzeria
Restauracja
Snack bar

Sklepy

Piekarnia
Supermarket

Sanitariaty

Sanitariaty dla dzieci
Żelazka i deski do prasowania
Suszarki
Pralki
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.