Twoje wakacje

Ocena klientów Roan

8.5
Fantastyczny

Obsługa Roan na campingu:

 • Przywitanie i zameldowanie
 • Nasi przedstawiciele
 • Czystość zakwaterowania
 • Jakość zakwaterowania
 • Proces wymeldowania

O Le Domaine du Clarys

Fantastyczny kompleks basenów ze zjeżdżalniami
Świetne place zabaw
Dużo rozrywki w sezonie

Le Domaine du Clarys to pięciogwiazdkowy camping położony na pięknym wybrzeżu Vendée, zaledwie 400 metrów od piaszczystej plaży Les Mouettes. Camping Le Domaine du Clarys składa się z 2 części: Le Clarys Plage i Les Mouettes. Niezależnie od wybranego zakwaterowania, zawsze możecie korzystać z udogodnień obydwu campingów! Bogaty program rozrywkowy w sezonie, ładny kompleks basenowy ze zjeżdżalniami i urządzeniami do zabawy, plac zabaw i tyrolka – młodsze i starsze dzieci zawsze znajdą tu coś dla siebie.

Baseny i sporty wodne

Tematyczny, pełen "smoków" i "węży" kompleks wodny na campingu Le Clarys Plage jest niezwykle popularny wśród gości. Dodatkowo na najmłodszych czeka tu statek Wikingów! Zjedźcie gigantyczną zjeżdżalnią Spacebowl i wypróbujcie wszystkie wodne atrakcje! Wokół basenów jest wystarczająco dużo miejsca, aby cieszyć się francuskim słońcem. W chłodniejsze dni można skorzystać z podgrzewanego i zadaszonego basenu. W Le Clarys Plage wodna zabawa jest gwarantowana zarówno dla młodszych, jak i dla starszych! Podczas gdy dzieci szaleją na wodnym placu zabaw, możecie odpocząć przy orzeźwiającym napoju na tarasie baru. Z kolei pyszne posiłki czekają na Was w campingowej restauracji – usiądźcie na tarasie i porozpieszczajcie się pysznymi daniami kuchni regionalnej.

Piękna plaża Les Mouettes

Chcielibyście spędzić dzień na plaży? Piękna piaszczysta plaża Les Mouettes znajduje się zaledwie 400 metrów od campingu. Aby dostać się na nią wystarczy krótki spacer. Jeśli będzie za gorąco, możecie wsiąść w jadący z campingu na plażę autobus. Plaża łagodnie opada do morza, a dzieci mogą bezpiecznie się tu bawić i budować zamki z piasku przez wiele godzin.

Udogodnienia

Podczas pobytu na campingu Le Domaine du Clarys nikt nie będzie się nudzić. Zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem organizowane są rozmaite animacje. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą uczestniczyć w zajęciach mini-clubu. Camping oferuje bogate zaplecze sportowe z różnymi placami zabaw, ścianką wspinaczkową, boiskiem do piłki nożnej czy kortem tenisowym. Starszym dzieciom na pewno spodoba się salon gier. Na kolację zamówcie smaczną pizzę lub burgera z frytkami albo wybierzcie się spacerem do jednej z restauracji znajdującej się w pobliżu campingu Le Domaine du Clarys. Wieczorami na campingu regularnie odbywają się wieczory tematyczne, pokazy na żywo i koncerty.

Mobile home'y Premium Lounge położone są na campingu Les Mouettes.

Wycieczki piesze i rowerowe po okolicy

Z campingu można łatwo dojść do ładnej, małej miejscowości z licznymi barami i sklepami. Odkryjcie piękną okolicę podążając jedną z tras rowerowych – rower możecie wypożyczyć na campingu. Lubicie zwiedzać?

Odkryj wyjątkowe miejsca

Będąc tu, koniecznie zaplanujcie jednodniową wycieczkę do tętniącego życiem miasta Nantes – uchodzącego dzisiaj za najprzyjemniejsze miasto we Francji i drugi, zaraz po Paryżu, ośrodek kulturalny. Proponujemy także przejazd przez wyjątkowy Passage du Gois na wyspę Noirmoutier. Ta asfaltowa droga o długości 4150 metrów łącząca wyspę Noirmoutier i stały ląd w Beauvoir-sur-Mer jest dostępna tylko podczas odpływu!

Camping Le Domaine du Clarys ma wiele do zaoferowania zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Od pięknego kompleksu basenów po liczne atrakcje i wyjątkowe otoczenie. Odkryj możliwości tego campingu i przyjedź do Francji z całą rodziną!

Informacje o campingu

 • Odpowiedni dla: Niemowląt i małych dzieci, Dzieci (5-11 lat), Nastolatków (12+)
 • Plaża: piaszczysta, 400 m
 • Odległość z Wrocławia: 1730 km
 • Wielkość campingu: 569 stanowisk
 • Najbliższa miejscowość: Saint Jean de Monts 6 km
 • Psy: dozwolone na campingu, ale nie w naszych zakwaterowaniach
 • Wifi: dostępne wszędzie na campingu (za opłatą)
 • Najbliższe lotnisko: Nantes 72 km
 • Dodatkowy namiot: nie jest dozwolony
Zobacz mapę campingu

Na tym campingu Roan zapewnia

 • Grill: gazowy
 • Roan-Rowerki dla dzieci (0-6 lat): Bezpłatnie dla wszystkich dzieci w wieku od 0 do 6 lat
 • Kurierzy Roan: tak
 • Dostępna gwarancja wybranego stanowiska

Baseny

Czepki nie są obowiązkowe
Jedna lub kilka zjeżdżalni na basenie 08.04.2023 - 17.09.2023
Basen dla dzieci
Leniwa rzeka
Leżaki przy basenie
Kamienne podłoże przy basenie
Kilka basenów 08.04.2023 - 17.09.2023
Kryty basen 08.04.2023 - 17.09.2023
Szorty nie są dozwolone
Podgrzewany kryty basen
Podgrzewane baseny zewnętrzne
Park wodny 08.04.2023 - 17.09.2023
Wodny plac zabaw
Basen 08.04.2023 - 17.09.2023
Czynne od 29/04

Plaże

Plaża: piaszczysta
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.

Udogodnienia

Skrzynki depozytowe do wynajęcia
Solarium
Automaty do gry
WiFi: dostępne wszędzie na campingu (za opłatą)
Plac zabaw
Roan - gwarancja wybranego stanowiska
Marvilla Parks

Sport i rekreacja

Aerobik
Aquaaerobik
Siatkówka plażowa
Bilard
Boule
Boisko wielofunkcyjne
Zawody sportowe
Tenis stołowy
Tenis
Piłka nożna
Siatkówka
Piłkarzyki
Tyrolka

Rozrywka

Animacje w ciągu dnia i wieczorem 08.04.2023 - 10.09.2023
Mini klub dla dzieci

Jedzenie i picie

Jedzenie na wynos
Bar
Lodziarnia
Snack bar 08.04.2023 - 10.09.2023

Sanitariaty

Prysznice
Prysznice przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Sanitariaty dla dzieci
Suszarki
Pralki
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.