Majówka 2022 na campingu

Majówka 2022 na campingu

Spędź długi majowy weekend w towarzystwie cudownego wiosennego słońca, coraz wyższych temperatur i rozkwitającej przyrody. Już teraz zaplanuj swój pobyt na najlepszych campingach w Europie – majowe wakacje 2022 zarezerwujesz z rabatem do 50%!

0 znalezionych campingów

Pokaż mapę

Znajdź camping

Z Roan możesz zarezerwować wakacje bez obaw, specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki Gwarancji zwrotu pieniędzy.

Kiedy jest majówka 2022 i ile trwa majówka?

Majówka 2022 będzie trwała od 30 kwietnia do 3 maja. W Polsce dniami wolnymi od pracy jest 1 i 3 maja. W 2022 roku kalendarz ułożył się tak, że 1 maja wypada w niedzielę, a 3 we wtorek, wystarczy więc wziąć 4 dni urlopu, aby cieszyć się aż 9-cio dniowymi wiosennymi wakacjami. 

Co można robić na campingu podczas majowych wakacji?

Campingi oferują tak szeroki wachlarz atrakcji i udogodnień, że ciężko byłoby tu jest wszystkie wymienić! Wśród nich znajdziesz zewnętrzne oraz kryte baseny, dzięki którym możesz cieszyć się wodnym szaleństwem przy każdej pogodzie. Położenie campingów w otoczeniu pięknej przyrody oraz możliwość wypożyczenia rowerów stwarza idealne warunki dla rodzinnych wycieczek. Miłośników zwiedzania nie zawiodą wizyty w pobliskich miastach. Na listę „do odwiedzenia” możesz wpisać także parki rozrywki i ogrody zoologiczne, które znajdują się niedaleko lub w bezpośrednim sąsiedztwie niektórych z campingów. 

Wspólnie spędzone chwile, pyszne jedzenie, a także luksusowe zakwaterowanie – z Roan wiosenne wakacje będą naprawdę udane!

Rabaty na majówkę 2022

Roan oferuje aż do -50% zniżki na majówkowe pobyty. Teraz możesz skorzystać oferty luksusowych mobile home’ów i namiotów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj dłużej i już dziś zarezerwuj majowe wakacje w super cenach!