Campingi nad wodą

Campingi nad wodą

Wypatruj kolorowych ryb na dnie, szukaj muszli na plaży i skacz przez fale – zawsze wspaniale jest zażyć orzeźwiającej kąpieli w morzu lub jeziorze. Odkryj wszystkie europejskie campingi położone nad wodą i przeżyj niezapomniane wakacje z Roan Holidays.

0 znalezionych campingów

Pokaż mapę

Campingi nad jeziorem

Rozłóż ręcznik na trawie lub piasku i ciesz się piękną przyrodą. Spędzając wakacje na campingu nad jeziorem możesz w ciągu dnia na odpoczywać na leżaku i zażywać kąpieli, a po południami podziwiać górskie szczyty i malownicze miasteczka na horyzoncie. Kto ma ochotę popływać? Camping Le Val de Bonnal znajduje się na Jurze we Francji i otoczony jest aż czterema jeziorami, w których możesz się kąpać bądź wypożyczyć łódź czy rowery wodne. Możecie także godzinami spacerować wzdłuż jeziora. Camping znajduje się nad rzeką, co stwarza dodatkowe możliwości uprawiania sportów wodnych.

Wolisz włoskie klimaty? Camping Cisano San Vito położony jest na wschodnim brzegu jeziora Garda. Tutaj można opalać się na prywatnej, piaszczystej plaży, wypożyczyć rowery wodne lub żaglówkę i wyruszyć na jezioro, by podziwiać zachwycające widoki. Wędkowanie jest dozwolone dla posiadaczy licencji. Koniecznie odwiedź miasta nad jeziorem Garda, takie jak Lazise i Bardolino. Sprawdź także inne campingi nad jeziorem Garda lub jeziorem Maggiore.

Campingi nad jeziorem

Campingi nad morzem

Niezależnie od tego, czy szukasz campingu na wybrzeżu Atlantyku, Morza Śródziemnego czy nad chorwackim bądź włoskim Adriatykiem, w Roan Luxury Camping Holidays znajdziesz szeroki wybór campingów nad wodą. Na wybrzeżu Dalmacji, niedaleko Zadaru, znajdziesz camping Zaton Holiday Resort. Region ten gwarantuje słoneczną pogodę, a woda morska ma piękny, lazurowy kolor. Camping Zaton położony jest przy zadbanej, piaszczystej plaży o łagodnym nachyleniu, dzięki czemu jest ona bezpieczna i przyjazna dzieciom. W Hiszpanii również znajdziecie wiele campingów nad wodą. Jednym z nich jest fantastyczny camping Cala Gogo na Costa Brava, położony nad urokliwą zatoką. Masz ochotę spróbować sportów wodnych? Przy plaży znajduje się szkoła nurkowania, a także klimatyczny bar, w którym możesz zrelaksować się z orzeźwiającym napojem w ręce.

A może lato we Włoszech? Tam również znajdziesz fantastyczne campingi, jak camping Etruria w Toskanii. Ośrodek położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Odpocznij na leżaku lub zbierz kilka osób na mecz siatkówki plażowej, a następnie udaj się na orzeźwiającą kąpiel w Morzu Śródziemnym. Niech żyją wakacje!

Campingi nad morzem