Zarezerwuj camping w pobliżu wydm Loonse i Drunense

Camping przy wydmach Loonse i Drunense

Szukasz wakacji na campingu w pobliżu pięknego rezerwatu przyrody? Park Narodowy De Loonse en Drunense w Brabancji Północnej to raj dla miłośników przyrody, poszukiwaczy przygód i osób szukających spokoju i wyciszenia. Niezależnie od tego, czy lubisz spacery, jazdę na rowerze, jazdę konną, czy po prostu rozkoszowanie się ciszą, na wydmach Loonse i Drunense każdy znajdzie coś dla siebie.

1 Nowy basen na kempingu Roan Marvilla Parks Kaatsheuvel

Marvilla Parks Kaatsheuvel

Holandia - Brabancja Północna - Kaatsheuvel

Marvilla Parks Kaatsheuvel (dawniej Camping Het Genieten) graniczy bezpośrednio ze znanym Parkiem Narodowym Wydm Loonse i Drunense. Ten piękny rezerwat przyrody obejmuje 3500 hektarów piaszczystych równin, wrzosowisk i lasów. Zaledwie 8 minut jazdy samochodem od parku rozrywki Efteling, Marvilla Par

  • Nowość: basen i wodny plac zabaw od połowy lipca 2024 r.
  • Podziwiaj wydmy Loonse i Drunense
  • Zaledwie 8 minut jazdy samochodem od parku rozrywki Efteling
Zobacz camping

Odkryj bogactwo możliwości podczas wakacji na campingu w Parku Narodowym De Loonse en Drunense, gdzie łączą się ze sobą przygoda, relaks i obcowanie z naturą. Doświadcz spokoju i prawdziwego relaksu na wakacjach w Holandii.

Jedną z największych zalet wakacji w pobliżu wydm Loonse i Drunense jest możliwość licznych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak np. przejażdżka rowerowa lub spacer urokliwą trasą pieszą przez Park Narodowy De Loonse en Drunense.

Oprócz spędzania czasu na łonie natury, region oferuje również liczne atrakcje kulturalne i historyczne. Odwiedź pobliskie malownicze miasteczko Heusden ze starymi fortyfikacjami oraz odkryj bogatą historię okolicy, spacerując brukowanymi uliczkami i delektując się lokalną kuchnią w jednej z restauracji. Wakacje na campingu w tej okolicy to także świetna okazja do odwiedzenia baśniowego parku rozrywki Efteling.

Zarezerwuj wakacje na campingu w okolicy Parku Narodowego De Loonse en Drunense już teraz.


Znajdź camping