Tygodnie inspiracji - Austria i Luksemburg

Kochasz sztukę i kulturę Luksemburga? Jesteś fanem winnic i idyllicznych wiosek winiarskich? A może jesteś typem sportowca, który lubi jeździć na rowerze, wędrować i cieszyć się wspaniałym górskim krajobrazem Austrii? Wybór należy do Ciebie! Zobaczcie, jakie campingi w Austrii i Luksemburgu możecie u nas zarezerwować.

Spróbuj typowego austriackiego przysmaku!

Spróbuj typowego austriackiego przysmaku!

Czy Ty też uwielbiasz słodkości? W takim razie ten typowy austriacki przysmak jest zdecydowanie dla Ciebie! Apfelstrudel to tradycyjne ciasto z dawnych Austro-Węgier. Składa się z ciasta, jabłek, sułtanek i dużej ilości cukru pudru na wierzchu. To danie jest najsmaczniejsze podczas lub po pieszej czy rowerowej wycieczce w górach. Mmmh, smacznego!

Odkryj nasz camping w Austrii
1 Przegląd basenu na kempingu Roan Bella Austria.

Bella Austria

Austria - Styria - St. Peter am Kammersberg

Bella Austria to kameralny, rodzinny camping, usytuowany w samym sercu prowincji Stiermarken, w południowej części Austrii. Piękne, zielone wzgórza i malownicze małe miasteczka w Dolinie Katschtal, tworzą tu prawdziwą, austriacką atmosferę. Camping, dzięki swemu usytuowaniu na wysokości 800 m n.p.m.

  • Basen i brodzik dla dzieci w otoczeniu górskich krajobrazów
  • Mobile home'y położone na przestronnych stanowiskach
  • Idealny dla miłośników spacerów i jazdy rowerem górskim
Zobacz camping
2 Zjeżdżalnia na kempingu Roan Birkelt.

Birkelt

Luksemburg - Mullerthal - Larochette

Czy myśleliście o odwiedzeniu Luksemburga? Na rodzinnym campingu Birkelt w Larochette z pewnością spędzicie wspaniałe wakacje. Zarówno na samym campingu, jak i w okolicy jest mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych. Odkryj piękną przyrodę, spacerując jednym z wielu szlaków turystycznych i baw się

  • Świetny basen z podgrzewaną wodą
  • Wesoły zespół animatorów i kryty plac zabaw
  • Idealny na krótkie wakacje!
Zobacz camping