Lista ulubionych campingów
Oferty last minute w Luksemburgu

Oferty last minute w Luksemburgu

Skorzystaj z naszych konkurencyjnych ofert last minute i zarezerwuj pobyt w Luksemburgu! Mamy tu rewelacyjny camping otoczony piękną przyrodą, niekończącymi się szlakami turystycznymi i pięknymi zamkami.

1 znaleziony camping

Pokaż mapę
Birkelt
Birkelt

Luksemburg - Mullerthal - Larochette

  • Basen wewnętrzny i zewnętrzny z podgrzewaną wodą
  • Świetny zespół animatorów i kryty plac zabaw
  • Idealny na krótkie wakacje!
7.6

Excellent Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat

sob. 09 lip - sob. 16 lip
było 5 314,70 zł
teraz 4 787,82 zł

Supreme Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

pt. 22 lip - sob. 30 lip
było 9 596,98 zł
teraz 8 641,87 zł

Zarezerwuj wakacje last minute w Luksemburgu

Nasz camping z oferty last minute w Luksemburgu został starannie wybrany, a w pełni wyposażone domki Roan położone są w pięknej części campingu. Birkelt oferuje doskonałe udogodnienia oraz mnóstwo rozrywki dla młodszych i starszych. Zarówno kryty jak i basen na zewnątrz są podgrzewane i cieszą się ogromną popularnością wśród naszych gości.

Jesteś fanem dobrego jedzenia? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! W restauracji na campingu Birkelt można zjeść smaczny posiłek, a w barze szybką przekąskę. Oczywiście w okolicy znajduje się również wiele przyjemnych restauracji, w których można zamówić najlepsze lokalne potrawy.

Dzięki naszym ofertom last minute w Luksemburgu, możesz zdecydować się na pobyt w jednym z naszych luksusowych mobile home'ów Supreme Lounge lub Excellent Lounge. Nasze domki są w pełni wyposażone.

Zarezerwuj wakacje na campingu z dużą zniżką last minute bezpośrednio na naszej stronie i ciesz się świetnymi wakacjami w Luksemburgu już wkrótce!

Zarezerwuj wakacje last minute w Luksemburgu