Oferty last minute w Styrii

Oferty last minute w Styrii

Pośpiesz się i zarezerwuj wakacje z oferty last minute na kempingu w Alpach z Roan Luxury Camping Holidays. Sprawdź nasze świetne ceny! Zobacz nasze fantastyczne oferty last minute w Styrii i skorzystaj z wielu naszych zniżek! Styria to piękny region ze wspaniałymi jeziorami i majestatycznymi szczytami.

1 znaleziony camping

Pokaż mapę
Przegląd basenu na kempingu Roan Bella Austria.
Bella Austria

Austria - Styria - St. Peter am Kammersberg

  • Basen i brodzik dla dzieci w otoczeniu górskich krajobrazów
  • Mobile home'y położone na przestronnych stanowiskach
  • Idealny dla miłośników spacerów i jazdy rowerem górskim
8

Mobile home'y

(2 do wyboru)
sob. 18 maj - sob. 25 maj
od 1 698,63 

Oferty last minute na wakacje w Styrii

Region ten jest idealny zarówno do uprawiania turystyki pieszej jak i rowerowej. W okolicy znajduje się wiele miejsc wartych odwiedzenia. Odkryj malownicze miasto Klagenfurt lub wjedź kolejką linową na majestatyczny szczyt Turracherhöhe, skąd rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki. Będziecie zachwyceni! Będąc tu możesz wybrać jedną z wielu tras turystycznych i odkryć to cudowne miejsce!

W Styrii polecamy nasz rodzinny camping Bella Austria! Ten przyjazny kemping oferuje wiele dobrych udogodnień, w tym basen i saunę. Bella Austria oferuje luksusowe domki wyposażone w bezpłatny grill, klimatyzację i drewniany taras. Posiadają wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić na udane wakacje!

Zarezerwuj wakacje na kempingu w Styrii w Austrii już teraz i ciesz się wakacjami! Nasze oferty last minute zależą od dostępności miejsc. Pospiesz się i skorzystaj z naszych wspaniałych rabatów już teraz!

Nie czekaj dłużej i zarezerwuj wakacje last minute z dużym rabatem na naszym kempingu w Styrii!

Oferty last minute na wakacje w Styrii