Ważne informacje o koronawirusie (COVID-19)

Stan na 30/03/2020 godz. 09:30 - wciąż ważny na 03/04/2020

Uważnie obserwujemy rozwój wydarzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze. 

Obecnie otrzymujemy od Was mnóstwo telefonów i wiadomości email, za które dziękujemy. Bardzo prosimy jednak o wyrozumiałość i ograniczenie kontaktowania się z nami w tej chwili, aby umożliwić nam skontaktowanie się z klientami, których wakacje miały rozpocząć się najwcześniej. Jeśli ta sytuacja będzie dotyczyć Waszej rezerwacji, skontaktujemy się z Wami tak szybko jak to będzie możliwe. 

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Zgodnie z bieżącymi informacjami na stronie MSZ oraz dynamicznie zmieniającą się sytuacją, należy unikać podróży zagranicznych. W związku z tym zdecydowaliśmy się odwołać wszystkie rezerwacje, które miały rozpocząć się w terminie do 13 maja. Ze wszystkimi klientami skontaktujemy się tak szybko jak to będzie możliwe (wg. kolejności daty wyjazdu).

Zdajemy sobie także sprawę ze zwiększonej kontroli i ograniczeń wprowadzanych w ciągu ostatnich kilku dni w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na Wasze wakacje. Cały czas bacznie obserwujemy sytuację. Jeśli zaistniałe okoliczności uniemożliwią wyjazd i Wasza rezerwacja będzie musiała zostać anulowana, skontaktujemy się z Wami najszybciej, jak będzie to możliwe (wg. kolejności daty wyjazdu).

Korona Voucher 

Jeśli z powodu zagrożenia koronawirusem Wasze wakacje zostaną przez nas anulowane, w zamian otrzymacie od nas voucher na kolejne wakacje z oferty Roan Camping Holidays i Go4Camp o równowartości wpłaconej kwoty.  

Voucher ważny jest przez 1 rok od daty wystawienia i może być wykorzystany na dowolne wakacje w sezonie 2020 lub 2021. Jeśli Wasz voucher został wystawiony 1 kwietnia, to do 1 kwietnia 2021 macie czas na dokonanie rezerwacji z oferty Roan Camping Holidays i Go4Camp.

Skontaktujemy się z Wami w ciągu dwóch tygodni w sprawie przesłania vouchera. Nie musicie sami kontaktować się z nami w tej sprawie.


Wyjazdy od 14 maja i później

W przypadku tych rezerwacji, zakładamy na podstawie dostępnych informacji, że Wasze wakacje będą mogły się odbyć. Oczywiście, wszystko będzie zależeć od bieżącej sytuacji. Macie wątpliwości dotyczące swojej rezerwacji? Skorzystajcie z naszej usługi zmiany rezerwacji. Chcielibyście anulować rezerwację? W takim przypadku obowiązują normalne warunki rezerwacji.

Co się stanie, jeśli zdecyduję się anulować moją rezerwację?

Jeśli zalecenia GIS nie uległy zmianie i wakacje mogą odbyć się zgodnie z planem to będą obowiązywać normalne warunki rezerwacji i opłaty za anulowanie. Jeśli jednak obawiacie się podróży do danego miejsca, możemy zmienić miejsce lub termin Waszego pobytu (opcja zmiany obowiązuje w sezonie 2020 i jest zależna od dostępności miejsc). Nie pobieramy dodatkowej opłaty za usługę zmiany, ale mogą obowiązywać dodatkowe koszty za zakwaterowanie.