Glamping

Glamping

Czym właściwie jest glamping? Słowo to powstało z połączenia słów "glamour" i "camping". Glamping to idealne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia biwakować i być w kontakcie z naturą, jednak chciałby wypoczywać w luksusowych warunkach, podobnych do tych w najlepszych hotelach.  Roan posiada w swojej ofercie zakwaterowanie w stylu glamping w najlepszym wydaniu! Od mobile home'ów Supreme Lounge po luksusowe namioty Lodge - poznaj smak wakacji w stylu glamping z firmą Roan!

Znajdź camping

Znajdź camping

Czym jest Glamping?

Luksusowe domki wakacyjne

Najbardziej luksusowym mobile home'em w ofercie Roan Camping Holidays jest fantastyczny Supreme Lounge. Ten 3-sypialniany, wakacyjny domek wyróżnia się spośród innych przestronnym tarasem z wygodną sofą idealną do relaksu. Taras posiada zadaszenie chroniące przed słońcem w upalne dni. Dodatkowe atuty tego zakwaterowania to zmywarka, a także pościel i ręczniki oraz sprzątanie końcowe wliczone już w cenę. Kolejnym mobile home'em, w którym możecie liczyć na glampingowy wypoczynek jest Prestige Lounge z trzema sypialniami, zmywarką oraz dużym tarasem z sofą. Ten rodzaj zakwaterowania również posiada zadaszenie oraz dodatkowo duży, przeciwsłoneczny parasol.

Mobile home'ami idealnie wpisującymi się w ideę glampingu są również Excellent Lounge z trzema sypialniami oraz Casa Royal Lounge. 

Wszystkie cztery mobile home'y wyposażone są w telewizję satelitarną oraz klimatyzację. Możecie być pewni, że podczas wakacji w Supreme Lounge, Prestige Lounge, Excellent Lounge i Casa Royal Lounge nie zabraknie Wam niczego! 

Namioty glampingowe

Nasz Lodgetent Luxe położony na campingu Le Serignan Plage w Langwedocji-Roussillon oferuje wszelkie wygody i komfortowy wypoczynek podczas wakacji. Ten wyjątkowy namiot w stylu "safari" ma przestronną zadaszoną werandę z luksusowymi meblami ogrodowymi. Wewnątrz znajduje się łazienka, kuchnia i jadalnia.

Campingi w stylu glamping

Odwiedź nasza stronę internetową i sprawdź wszystkie kempingi, które oferują wakacje w stylu "glamping":

Luksusowe kempingi we Francji
Luksowe kempingi we Włoszech
Luksusowe kempingi w Hiszpanii
Luksusowe kempingi w Chorwacji

Czym jest Glamping?