Lista ulubionych campingów
Campingi w Katalonii

Campingi w Katalonii

Region Katalonii w Hiszpanii, ze stolicą w Barcelonie, znajduje się na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Okolica ta obfituje w malownicze kurorty, tętniące życiem miasta, imponujące szczyty górskie i prawie 600 kilometrową linię brzegową. Na campingu w Katalonii gwarantowane są wakacje pełne wrażeń!

Rodzinne campingi w Katalonii

W ofercie Roan znajdziecie przyjazne rodzinom campingi w Katalonii. Przykładem jest camping Playa Brava, który – jak sama nazwa wskazuje – znajduje się na wybrzeżu Costa Brava. Na campingu znajduje się basen z przestrzenią do opalania oraz specjalny brodzik dla dzieci. Macie ochotę na piasek pod stopami? Tylko kilka kroków dzieli Was od szerokiej, piaszczystej plaży Platja de Pals. Dzieci mogą się tu wybrać do mini klubu lub dołączyć do zajęć organizowanych przez zespół animatorów. Wieczorami organizowane są również pokazy, występy taneczne, koncerty na żywo i wieczory karaoke.

Camping Bella Terra to również raj do pływania dla najmłodszych, gdzie oprócz basenów znajdziecie tu także wodny plac zabaw. Zatrzymajcie się w luksusowych, w pełni wyposażonych domkach mobilnych. Camping Bella Terra w Katalonii znajduje się w odległości spaceru od Blanes, tętniącego życiem miasta z licznymi sklepami, restauracjami i klubami nocnymi. Możecie także zatrzymać się w namiotach na campingu Tucan w Lloret de Mar. Ten tarasowo położony camping oferuje z kolei piękne widoki na góry. 

Rodzinne campingi w Katalonii