Platja d'Aro

Campingi Platja d'Aro

Szukasz campingu w Platja d'Aro? Więc jesteś we właściwym miejscu, ponieważ Roan w swojej ofercie posiada 2 najlepsze campingi w Platja d'Aro! Na szerokiej piaszczystej plaży lub na jednej z wielu mniejszych plaż możesz cieszyć się hiszpańskim słońcem i zasłużonym urlopem w Platja d'Aro!

2 znalezionych campingów

Pokaż mapę
Przegląd basenów na kempingu Roan Cala Gogo.
Cala Gogo

Hiszpania - Costa Brava - Platja d’Aro

  • Świetny kompleks basenowy z 5 zjeżdżalniami
  • Domki położone blisko basenu z barem
  • W odległości półgodzinnego spaceru od kurortu Playa d’Aro
8.6

Mobile home'y

(3 do wyboru)
czw. 11 lip - czw. 18 lip
od 9 416,79 
Basen na kempingu Roan Internacional de Calonge.
Internacional de Calonge

Hiszpania - Costa Brava - Platja d’Aro

  • Położony tarasowo z niezwykłymi widokami
  • Przy pięknej piaszczystej plaży
  • W pobliżu kurortu Playa d'Aro

Mobile home'y

(2 do wyboru)
sob. 13 lip - sob. 20 lip
od 10 231,34 

Camping w Playa d'Aro

Jeśli chcesz spędzić wakacje na świetnym campingu w Playa d'Aro, możesz wybrać między pobytem w pełni wyposażonym namiocie z gazebo, namiocie typu Lodge Holiday lub mobile home'ie typu Lounge. Na campingu Cala Gogo można nawet zarezerwować mobile home'y z widokiem na morze. Po przyjeździe nasi pracownicy na campingu powitają Cię z uśmiechem i będą do Twojej dyspozycji przez cały czas pobytu. Chcemy, abyś spędził niezapomniane wakacje na jednym z naszych campingów w Playa d'Aro.

Co robić w Playa d'Aro?

Promenada w słynnym kurorcie Playa d'Aro jest idealnym miejscem do spacerowania. W licznych sklepach można kupić pamiątki lub lokalne specjały. Następnie można wypić drinka lub zjeść przekąskę w jednej z wielu restauracji lub kawiarni. Park wodny Aquadiver w Platja d'Aro jest zdecydowanie wart odwiedzenia. Liczne i szybkie zjeżdżalnie zapewniają wodną zabawę dla wszystkich niezależnie od wieku!