Lista ulubionych campingów
Camping Lloret de Mar

Campingi Lloret de Mar

Popularny kurort Lloret de Mar jest odwiedzany co roku przez tysiące turystów z Europy, którzy przyjeżdżają do Lloret de Mar na zasłużony wypoczynek. Wspaniałe plaże i błękitne morze sprawią, że wakacje w Lloret de Mar będą niezapomniane!

0 znalezionych campingów

Pokaż mapę

Camping w Lloret de Mar

Wakacje w Hiszpanii z Roan to gwarancja luksusu i komfortu. W Lloret de Mar oferujemy wyłącznie nasze najlepsze zakwaterowania. Mobile home Vision Lounge i Prestige Lounge posiadają 3 sypialnie, klimatyzację, telewizję satelitarną i duży drewniany taras z wygodną sofą. Ciesz się wakacjami w Lloret de Mar w Hiszpanii z Roan Holidays!

Co robić w Lloret de Mar?

Lloret de Mar to tętniący życiem nadmorski kurort z licznymi uroczymi sklepami i małymi restauracjami przy bulwarze. Nastolatki mogą korzystać z życia nocnego w Lloret de Mar, nie brakuje tu miejsc, w których można się wyszaleć! Z campingu można wybrać się na kilka ciekawych wycieczek. Pomyśl o wycieczce rowerowej po okolicy lub spacerze po pięknych wzgórzach. A może Barcelona? Ta metropolia znajduje się w niewielkiej odległości od kempingu w Lloret de Mar i z pewnością warto ją odwiedzić.