Camping z basenem w Luksemburgu

Camping z basenem w Luksemburgu

Jeśli szukasz campingu z basenem w Luksemburgu, camping Birkelt w Larochette oferuje wszystko, czego potrzebujesz na wymarzone wakacje dla całej rodziny. Niezależnie od tego, czy wybierasz się tam na weekend, w środku tygodnia jako nocleg na trasie, a może na dłuższe wakacje: ten pięciogwiazdkowy camping posiada wszystkie potrzebne udogodnienia, aby zapewnić Ci komfortowy i niezapomniany wypoczynek.

1 znaleziony camping

Pokaż mapę
Zjeżdżalnia na kempingu Roan Birkelt.
Birkelt

Luksemburg - Mullerthal - Larochette

  • Świetny basen z podgrzewaną wodą
  • Wesoły zespół animatorów i kryty plac zabaw
  • Idealny na krótkie wakacje!
8

Mobile home'y

(4 do wyboru)
pon. 01 lip - pon. 08 lip
od 5 387,38 

Camping z basenem w Müllerthal 

Camping Birkelt znajduje się w Müllerthal, we wschodniej części Luksemburga. Dużym atutem tego ośrodka jest podgrzewany basen, na który składa się nowy basen zewnętrzny o powierzchni 450 m2, oddzielny brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią oraz basen kryty. Przy dobrej pogodzie dach krytego basenu można otworzyć. Bez względu na pogodę możesz zatem cieszyć się zabawą i kąpielami lub wylegiwać się na leżaku nad wodą. Na terenie campingu znajduje się także restauracja, bar z przekąskami, boisko do piłki nożnej i dyskoteka dla dzieci. Nikt nie będzie się tu nudzić!

Co można robić w Luksemburgu?

W rezerwacie przyrody Müllerthal, blisko granicy z Niemcami, można wybrać się na przyjemny spacer. Istnieje tutaj wiele szlaków turystycznych o długości nie mniejszej niż 112 kilometrów. Trasa jest niezwykle malownicza - prowadzi obok stromych skał z piaskowca, wąskich wąwozów i formacji wapiennych i dolomitowych. Pięć minut od campingu Birkelt znajduje się również przyjemna ścieżka dla pieszych.

Będąc w Luksemburgu nie możesz przegapić wizyty w stolicy o tej samej nazwie, zbudowanej na cyplu. Świetnie nadaje się na zakupy i spacery pomiędzy stromymi uliczkami, którym nie można odmówić uroku. Zamek Vianden jest również obowiązkowym punktem zwiedzania, podobnie jak piękny wodospad Schiessentümpel. W niecałą godzinę można znaleźć się w Trewirze, najstarszym mieście w Niemczech. Jest więc co robić, a zaletą jest to, że w Luksemburgu nigdzie nie jest daleko.

Pogoda w Luksemburgu 

Luksemburg położony jest w klimacie umiarkowanym, z chłodnym latem i łagodną zimą. Lipiec i sierpień to najcieplejsze miesiące, a maj i czerwiec oferuje najprzyjemniejszą do zwiedzania pogodę. Najcieplejszym regionem Luksemburga jest dolina Mozeli, w południowo-wschodniej części kraju. Na campingu Birkelt spędzisz wspaniałe wakacje o każdej porze roku, ponieważ zarówno basen wewnętrzny, jak i zewnętrzny są podgrzewane.

Zarezerwujcie tutaj wspaniałe wakacje na campingu z basenem w Luksemburgu!