Lista ulubionych campingów
Camping z basenem w Holandii

Camping z basenem w Holandii

Camping z basenem to gwarancja prawdziwego wodnego szaleństwa. Dzieci mogą bawić się w wodzie przez cały dzień, a dorośli cieszyć się orzeźwiającą kąpielą, albo relaksować się z książką w pobliżu basenu. Koniecznie sprawdź wszystkie campingi z basenami w Holandii.

Basen na campingu

Zarezerwuj wakacje na campingu z basenem. Dzięki wodnym atrakcjom dzieci nigdy nie będą się nudzić: już po śniadaniu będą chciały założyć kostiumy kąpielowe i jak najszybciej biec na basen! Maluchy mogą tu zawrzeć wiele wakacyjnych przyjaźni ze swoimi rówieśnikami. Na większości basenów na campingach znajdziesz wodny sprzęt do zabawy. Przygotuj się także na wiele wodnych aktywności sportowych . Kto z Was chciałby dołączyć do gry w siatkówkę w basenie?

Na campingu znajdziecie wszelkiego rodzaju baseny: subtropikalny, brodzik dla dzieci lub basen ze sztuczną falą. Niektóre z nich mają wysokie zjeżdżalnie, leniwą rzekę lub jacuzzi. Sprawdź szeroki wachlarz campingów w Holandii i przygotuj się na wakacje pełne wodnej zabawy dla całej rodziny.

Campingi w Holandii z basenem krytym i odkrytym

Holenderski klimat ma to do siebie, że nigdy nie wiadomo, jaką pogodę należy wziąć pod uwagę podczas wakacji. Właśnie dlatego też camping taki jak Roompot Beach Resort w Kamperland jest idealny: znajdziesz tutaj zarówno basen kryty, jak i zewnętrzny, a także basen ze sztuczną falą i zjeżdżalnią. Najmłodsi mogą z kolei bawić się w oddzielnym brodziku. Ten pięciogwiazdkowy camping znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży Zeeland. Możesz śmiało przeplatać dni spędzane na basenie z wycieczkami po okolicy. Koniecznie odwiedź miasta, takie jak: Veere, Domburg i Zierikzee. 

Rodzinny camping De Schatberg w Sevenum w Limburgii również oferuje kryty i odkryty basen. Subtropikalny kryty basen posiada długą zjeżdżalnię, jacuzzi i oddzielny brodzik dla dzieci. Jeżeli pogoda jest słoneczna warto natomiast spędzić czas na basenie odkrytym. Dla najmłodszych znajdziesz tu także wodny plac zabaw. Camping De Schatberg znajduje się w pobliżu Toverland - parku rozrywki pełnego fantastycznych atrakcji. Możesz zatem połączyć wizytę w lunaparku z pobytem na campingu.

Zarezerwuj tutaj wakacje na campingu z basenem w Holandii i ciesz się przyjemnymi kąpielami w wodzie!

Znajdź camping