Lista ulubionych campingów
Camping Winterswijk

Camping Winterswijk

Szukasz przyjemnego, rodzinnego kempingu w Winterswijk? W takim razie dobrze trafiłeś, ponieważ na najlepszym kempingu w Winterswijk Roan oferuje swoje w pełni wyposażone domki wakacyjne oraz namioty Lodge. Wakacje w Achterhoek będą na pewno niezwykle ciekawe i spodobają się każdemu!

2 znalezionych campingów

Pokaż mapę
De Twee Bruggen
De Twee Bruggen

Holandia - Geldria - Winterswijk

  • Baseny zarówno kryte jak i na zewnątrz
  • Zarezerwuj luksusowe mobile home'y i namioty Lodge Holiday
  • Raj dla miłośników przyrody
8.8

Vision Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

sob. 09 lip - sob. 16 lip
było 5 655,01 zł
teraz 4 855,07 zł

Supreme Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

sob. 09 lip - sob. 16 lip
było 6 542,63 zł
teraz 5 568,12 zł

Namiot Lodge Holiday

zadaszony taras

wt. 05 lip - wt. 12 lip
było 3 875,82 zł
teraz 2 930,80 zł
Eiland van Maurik
Eiland van Maurik

Holandia - Geldria - Maurik

  • Świetny kryty basen z wodnym placem zabaw
  • Położony w samym sercu Betuwe
  • Mnóstwo udogodnień dla młodszych i starszych

Namiot Lodge Holiday

zadaszony taras

sob. 09 lip - sob. 16 lip
było 3 349,45 zł
teraz 2 866,22 zł

Nasz camping Winterswijk

Zdecydowanie polecamy spędzenie wakacji na 5-gwiazdkowym campingu De Twee Bruggen w Winterswijk. Znajdziecie tu mnóstwo udogodnień przygotowanych z myślą o każdej grupie wiekowej. Ogromną popularnością cieszą się tu zarówno baseny kryte jak i basen zewnętrzny ze zjeżdżalniami. Mniejsze dzieci uwielbiają campingowe maskotki Klarę, Barta i Babs. Dla starszych dzieci przygotowano natomiast boisko sportowe, szybkie zjeżdżalnie, a dorośli mogą tu uprawiać jogging lub trenować inne dyscypliny sportowe. Region Achterhoek znany jest z pięknych krajobrazów, zamków, ogrodów, urokliwych wiosek, ale także z absolutnego spokoju i przepięknej przyrody.

Nasze zakwaterowania

Na campingu De Twee Bruggen spędzisz udane wakacje w jednym z naszych luksusowych mobile home'ach Supreme Lounge lub Vision Lounge. Mamy tu także w pełni wyposażone namioty Lodge Holiday. We wszystkich trzech rodzajach zakwaterowania po wspaniałym dniu spędzonym na świeżym powietrzu można odpocząć na sofie z wygodnymi poduszkami, która znajduje się na tarasie.

Nie wiesz co wybrać lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub wyślij do nas maila, aby uzyskać więcej informacji o naszym campingu w Achterhoek. Oczywiście chętnie udzielimy Ci informacji o naszych innych najlepszych campingach w Holandii.

Nasz camping Winterswijk