Camping Winterswijk

Camping Winterswijk

Szukasz przyjemnego, rodzinnego kempingu w Winterswijk? W takim razie dobrze trafiłeś, ponieważ na najlepszym kempingu w Winterswijk Roan oferuje swoje w pełni wyposażone domki wakacyjne oraz namioty Lodge. Wakacje w Achterhoek będą na pewno niezwykle ciekawe i spodobają się każdemu!

2 znalezionych campingów

Pokaż mapę
De Twee Bruggen
De Twee Bruggen

Holandia - Geldria - Winterswijk

  • Baseny zarówno kryte jak i na zewnątrz
  • Zarezerwuj luksusowe mobile home'y i namioty Lodge Holiday
  • Raj dla miłośników przyrody
8.9

Mobile home'y

(2 do wyboru)
sob. 08 lip - sob. 15 lip
od 5 048,97 

Namioty typu Lodge

(1 do wyboru)
pon. 10 lip - pon. 17 lip
od 4 258,60 
Vakantiepark Ackersate
Vakantiepark Ackersate

Holandia - Geldria - Voorthuizen

  • Fantastyczny 5-gwiazdkowy camping w regionie Veluwe
  • Kryty i zewnętrzny basen oraz Splash Pool
  • Różnorodny program rozrywkowy dla młodych i starszych

Mobile home'y

(2 do wyboru)
pon. 03 lip - pon. 10 lip
od 3 732,49 

Nasz camping Winterswijk

Zdecydowanie polecamy spędzenie wakacji na 5-gwiazdkowym campingu De Twee Bruggen w Winterswijk. Znajdziecie tu mnóstwo udogodnień przygotowanych z myślą o każdej grupie wiekowej. Ogromną popularnością cieszą się tu zarówno baseny kryte jak i basen zewnętrzny ze zjeżdżalniami. Mniejsze dzieci uwielbiają campingowe maskotki Klarę, Barta i Babs. Dla starszych dzieci przygotowano natomiast boisko sportowe, szybkie zjeżdżalnie, a dorośli mogą tu uprawiać jogging lub trenować inne dyscypliny sportowe. Region Achterhoek znany jest z pięknych krajobrazów, zamków, ogrodów, urokliwych wiosek, ale także z absolutnego spokoju i przepięknej przyrody.

Nasze zakwaterowania

Na campingu De Twee Bruggen spędzisz udane wakacje w jednym z naszych luksusowych mobile home'ach Supreme Lounge lub Vision Lounge. Mamy tu także w pełni wyposażone namioty Lodge Holiday. We wszystkich trzech rodzajach zakwaterowania po wspaniałym dniu spędzonym na świeżym powietrzu można odpocząć na sofie z wygodnymi poduszkami, która znajduje się na tarasie.

Nie wiesz co wybrać lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub wyślij do nas maila, aby uzyskać więcej informacji o naszym campingu w Achterhoek. Oczywiście chętnie udzielimy Ci informacji o naszych innych najlepszych campingach w Holandii.

Nasz camping Winterswijk