Camping Haga

Szukasz wakacji na campingu w pobliżu Hagi? Dobrze trafiłeś. Zarezerwuj wakacje na campingu Kijkduin w Holandii Południowej. Będziesz zaskoczony jak wiele do zaoferowanie ma ta prowincja.

Nasz camping w pobliżu Hagi

Zastanawiasz się czy w pobliżu Hagi jest się jakiś camping? Tak, oczywiście, że jest! Spędź wspaniałe wakacje na campingu w Hadze nad morzem. W naszej ofercie znajduje się  Kijkduin - wspaniały rodzinny camping, który umożliwia połączenie zwiedzania Hagi i innych dużych miast z wakacjami na plaży. Camping Kijkduin znajduje się zaledwie 1 kilometr spacerem od piaszczystej plaży, za wydmami Holandii Południowej.

Organizowane są tu ciekawe zajęcia dla całej rodziny. Pomyśl o kąpieli w przytulnym krytym basenie, grze w minigolfa lub zabawie na boiskach sportowych. Podczas wakacji na tym przyjemnym kempingu w Hadze nie będziesz się nudzić.

Nasze zakwaterowania

Na naszym kempingu w Hadze oferujemy namioty z gazebo. Nasz przestronny, w pełni wyposażony namiot posiada wszystko co potrzebne jest na wakacjach, posiada chroniące od słońca gazebo oraz przepuszczającą wodę matę przed wejściem.

Nie wiesz na co się zdecydować lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas lub wyślij nam e-mail, aby uzyskać więcej informacji o naszym kempingu w pobliżu Hagi. Oczywiście chętnie doradzimy również w sprawie naszych innych popularnych kempingów w Holandii.

Nasz camping w pobliżu Hagi