Camping Achterhoek

Camping Achterhoek

Szukasz przyjemnego, rodzinnego kempingu w Achterhoek? W takim razie dobrze trafiłeś, ponieważ na najładniejszym kempingu w Gelderland Roan oferuje swoje w pełni wyposażone namioty z gazebo. Wakacje w Achterhoek będą na pewno niezwykle ciekawe i spodobają się każdemu!

2 znalezionych campingów

Pokaż mapę
Ogrzewany odkryty basen z 4 zjeżdżalniami wodnymi na kempingu Roan De Twee Bruggen.
De Twee Bruggen

Holandia - Geldria - Winterswijk

  • Basen kryty i zewnętrzny ze zjeżdżalniami
  • Luksusowe domki mobilne do zarezerwowania
  • Raj dla miłośników przyrody
9.2

Mobile home'y

(2 do wyboru)
pon. 01 lip - pon. 08 lip
od 3 277,76 
Kryty i odkryty basen ze zjeżdżalniami na kempingu Roan Ackersate.
Vakantiepark Ackersate

Holandia - Geldria - Voorthuizen

  • Fantastyczny 5-gwiazdkowy camping w regionie Veluwe
  • Kryty i zewnętrzny basen oraz Splash Pool
  • Różnorodny program rozrywkowy dla młodych i starszych
9.2

Mobile home'y

(2 do wyboru)
sob. 06 lip - sob. 13 lip
od 4 250,33 

Nasz camping w Achterhoek

Roan oferuje luksusowe i w pełni wyposażone mobile home'y i namioty typu Lodge na campingu De Twee Bruggen w Winterswijk. Ten 5-gwiazdkowy camping w Twente jest na pewno wart odwiedzenia. Są tu zarówno baseny kryte jak i basen zewnętrzny ze zjeżdżalniami oraz jezioro „de Slingeplas”, w którym można się kąpać i które zapewnia jeszcze więcej możliwości zabawy w wodzie! Odkryj okolicę na rowerze lub wybierz jeden z pięknych pieszych szlaków turystycznych. Możliwe jest również wzięcie udziału w rodzinnej wycieczce kajakiem. Region Achterhoek znany jest z pięknych krajobrazów, zamków, ogrodów, urokliwych wiosek, ale także z absolutnego spokoju i przepięknej przyrody.

Nasze zakwaterowania

Na campingu De Twee Bruggen spędzisz udane wakacje w jednym z naszych luksusowych mobile home'ach Supreme Lounge lub Vision Lounge. Mamy tu także w pełni wyposażone namioty Lodge Holiday. We wszystkich trzech rodzajach zakwaterowania na tarasie znajduje się wygodna sofa z poduszkami, na której można odpocząć po wspaniałym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Nie wiesz co wybrać lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub wyślij do nas maila, aby uzyskać więcej informacji o naszym campingu w Achterhoek. Oczywiście chętnie udzielimy Ci informacji o naszych innych najlepszych campingach w Holandii.

Nasz camping w Achterhoek