Lista ulubionych campingów
Camping Achterhoek

Camping Achterhoek

Szukasz przyjemnego, rodzinnego kempingu w Achterhoek? W takim razie dobrze trafiłeś, ponieważ na najładniejszym kempingu w Gelderland Roan oferuje swoje w pełni wyposażone namioty z gazebo. Wakacje w Achterhoek będą na pewno niezwykle ciekawe i spodobają się każdemu!

1 znaleziony camping

Pokaż mapę
De Twee Bruggen
De Twee Bruggen

Holandia - Geldria - Winterswijk

  • Baseny zarówno kryte jak i na zewnątrz
  • Zarezerwuj luksusowe mobile home'y i namioty Lodge Holiday
  • Raj dla miłośników przyrody
8.8

Vision Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

sob. 08 lip - sob. 15 lip
było 6 258,53 zł
teraz 5 080,08 zł

Supreme Lounge

klimatyzacja/taras/TV Sat/zmywarka

sob. 08 lip - sob. 15 lip
było 7 100,28 zł
teraz 5 698,87 zł

Namiot Lodge Holiday

zadaszony taras

sob. 08 lip - sob. 15 lip
było 4 757,03 zł
teraz 3 865,22 zł

Nasz camping w Achterhoek

Roan oferuje luksusowe i w pełni wyposażone mobile home'y i namioty typu Lodge na campingu De Twee Bruggen w Winterswijk. Ten 5-gwiazdkowy camping w Twente jest na pewno wart odwiedzenia. Są tu zarówno baseny kryte jak i basen zewnętrzny ze zjeżdżalniami oraz jezioro „de Slingeplas”, w którym można się kąpać i które zapewnia jeszcze więcej możliwości zabawy w wodzie! Odkryj okolicę na rowerze lub wybierz jeden z pięknych pieszych szlaków turystycznych. Możliwe jest również wzięcie udziału w rodzinnej wycieczce kajakiem. Region Achterhoek znany jest z pięknych krajobrazów, zamków, ogrodów, urokliwych wiosek, ale także z absolutnego spokoju i przepięknej przyrody.

Nasze zakwaterowania

Na campingu De Twee Bruggen spędzisz udane wakacje w jednym z naszych luksusowych mobile home'ach Supreme Lounge lub Vision Lounge. Mamy tu także w pełni wyposażone namioty Lodge Holiday. We wszystkich trzech rodzajach zakwaterowania na tarasie znajduje się wygodna sofa z poduszkami, na której można odpocząć po wspaniałym dniu spędzonym na świeżym powietrzu.

Nie wiesz co wybrać lub potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub wyślij do nas maila, aby uzyskać więcej informacji o naszym campingu w Achterhoek. Oczywiście chętnie udzielimy Ci informacji o naszych innych najlepszych campingach w Holandii.

Nasz camping w Achterhoek