Luksusowy mobile home Roan na campingu

Parcela

Lubisz wakacje na campingu i chciałbyś spędzić je we własnej przyczepie, kamperze lub namiocie? W takim razie Roan ma coś dla Ciebie! W swojej ofercie mamy różnego rodzaju parcele. Na niektórych dozwolony jest nawet pobyt z psem. Zapewniamy, że podczas wakacji na campingu z Roan spędzicie niezapomniane wakacje.

Podstawowa parcela

dawniej Podstawowa parcela
  • Duża parcela
  • Samochód parkowany na parceli lub w jej pobliżu
  • Ciesz się przestrzenią i spokojem

Zarezerwuj parcelę na campingu w Holandii w Roan Camping Holidays.

Spędź cudowne wakacje we własnym zakwaterowaniu na campingu. W Roan jest to teraz możliwe! Zobacz nasze możliwości wynajęcia parceli na campingu pod swój namiot, przyczepę campingową lub kampera.

Oferujemy różne rodzaje parceli w Holandii, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej bardziej szczegółowo opisujemy jakie parcele mamy w ofercie i czym różnią się od siebie.

Podstawowa parcela 

Ładna, podstawowa parcela z przyłączem do prądu 6 amperów, miejscem na 1 samochód oraz wspólnym przyłączem do wody i odpływu dla danej strefy.

Podstawowa parcela, na której dozwolony pobyt z psem

Ładna, podstawowa parcela, na której dozwolony jest pobyt z psem, z przyłączem do prądu 6 amperów, miejscem na 1 samochód oraz wspólnym przyłączem do wody i odpływu dla danej strefy.

Standardowa parcela Comfort

Ładna, standardowa parcela, na której dozwolony jest także pobyt z psem. Posiada przyłącze do prądu 20 amperów, miejsce na 1 samochód na pobliskim parkingu oraz prywatne przyłącze do wody i odpływu.

Jesteś zainteresowany wynajęciem parceli w Roan? A może masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci w dokonaniu rezerwacji.