Lista ulubionych campingów

O Roan Holidays

Wysokiej jakości rodzinne wakacje!

Roan Camping Holidays - wiemy doskonale, jak wyglądać mają wymarzone, świetnie zorganizowane wakacje. Nikt nie robi tego lepiej niż my!

Przez 35 lata pracowaliśmy nad doskonaleniem naszej oferty: analizowaliśmy Wasze uwagi i komentarze, wprowadzaliśmy ulepszenia i podejmowaliśmy nowe wyzwania. I jedno wiemy na pewno – nasz klient ma zawsze rację!

W 1986 roku Roan zaczynał swoją działalność z 50-cioma mobile home’ami na 3 campingach we Francji. Dziś, z nieukrywaną dumą, możemy Wam zaproponować luksusowe zakwaterowania na 84 campingach w 7 krajach Europy. I choć w naszej firmie zmieniło się wiele, nigdy nie zmieniliśmy naszego podejścia do klienta: priorytetem jest dla nas zaoferowanie Wam doskonałych, najwyższej jakości wakacyjnych domów, zawsze czystych i odpowiednio przygotowanych.   

Roan od lat oferuje jedynie własne, sprawdzone namioty i mobile home’y – wierzymy, że tylko w ten sposób możemy mieć stałą kontrolę nad ich jakością. Rezerwacja wakacji z Roan oznacza, że możecie zawsze liczyć na ten sam, wysoki poziom i standard pobytu oraz na wyjątkową obsługę. Bez względu więc na to, który namiot czy mobile home wybierzecie i na którym z campingów zaplanujecie swój pobyt, z Roan macie zawsze gwarancję idealnego urlopu.   

Już teraz zaplanujcie swoje skrojone na miarę wakacje z Roan Holidays. Do 1 lutego dajemy Wam możliwość bezpłatnej zmiany lub skasowania dokonanej rezerwacji. Zadzwońcie do nas już dzisiaj (tel. 71 793 22 22) lub skontaktujcie się przez stronę www.roanholidays.pl – a my dołożymy wszelkich starań, aby zamienić Wasze wakacyjne marzenia w pamiętane przez lata wakacje na campingu. 

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji z Roan Holidays na kempingach we Włoszech, Chorwacji, Słowenii, Austrii, Holandii, Francji, Luksemburg i Hiszpanii!


Adres pocztowy Roan Camping Holidays BV:

Altenaweg 20e
5145 PC Waalwijk
Holandia