Twoje wakacje

O Karin

Idealne miejsce na spokojne, relaksujące wakacje
W sezonie nowy basen
Bezpłatne, lecznicze kąpiele błotne w odległości spaceru

Szukasz urokliwego, spokojnego miejsca na wakacje w Chorwacji? Camping Karin to idealne miejsce dla Ciebie! Ten położony wśród młodych drzew ośrodek będzie świetnym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi i dla osób, które pragną zrelaksować się i odpocząć od zgiełku wielkich miast.

Nowy basen i bezpieczna żwirkowa plaża

Camping Karin położony jest w odległości spaceru od łagodnie opadającej plaży – bezpiecznej dla dzieci. Odpoczywając na plaży, będziecie mogli podziwiać piękny widok na masyw górski Velebit i kanion rzeki Zrmanja. Przy molo znajduje się również miejsce do cumowania łodzi. Zakończenie budowy nowego basenu miało miejsce na początku lipca 2022 roku. Odnowiony został również plac zabaw. 

Lecznicze kąpiele błotne w Donji Karin

Znajdujący się na campingu most łączy go z miejscowością Donji Karin, gdzie możecie zażyć naturalnych, darmowych kąpieli błotnych, które mają wiele właściwości leczniczych. 

Odkryj Dalmację

Krystalicznie czysta morska woda stwarza idealne warunki do odkrywania fascynującego podwodnego świata Chorwacji, więc wybierając się na wakacje, nie zapomnijcie zabrać ze sobą sprzętu do nurkowania. Oprócz spokojnego wypoczynku na plaży, lubicie także trochę pozwiedzać? Również się nie zawiedziecie! Camping Karin stanowi również świetną bazę wypadową do zwiedzania Zadaru czy Szybenika, gdzie znajdziecie wiele historycznych budowli, a także pełną życia miejską atmosferę. Polecamy również wycieczkę do pobliskich Parków Narodowych –  Paklenica, Krka, Kornati. Można tam podziwiać naturę w jej najcudowniejszych postaciach – widoki zapierające dech w piersiach gwarantowane!

Informacje o campingu

 • Odpowiedni dla: Niemowląt i małych dzieci, Dzieci (5-11 lat)
 • Plaża: żwirkowa, bezpośredni dostęp do plaży
 • Odległość z Wrocławia: 1196 km
 • Wielkość campingu: 49 stanowisk
 • Najbliższa miejscowość: Donji Karin 1 km, Karin 6 km
 • Psy: dozwolone, ale nie w naszych mobile home'ach
 • Wifi: dostępne w wielu miejscach na campingu (bez opłat)
 • Najbliższe lotnisko: Zadar 25 km, Split 112 km
 • Dodatkowy namiot: dozwolony
Zobacz mapę campingu

Na tym campingu Roan zapewnia

 • Grill: elektryczny
 • Roan-Rowerki dla dzieci (0-6 lat): Bezpłatnie dla wszystkich dzieci w wieku od 0 do 6 lat
 • Kurierzy Roan: tak
 • Dostępna gwarancja wybranego stanowiska

Baseny

Basen dla dzieci
Leżaki przy basenie
Basen 15.04.2023 - 01.11.2023

Plaże

Bezpośredni dostęp do plaży
Plaża: żwirkowa

Sporty wodne

Molo
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.

Udogodnienia

WiFi: dostępne w wielu miejscach na campingu (bez opłaty)
Plac zabaw
Roan - gwarancja wybranego stanowiska

Jedzenie i picie

Restauracja 15.04.2023 - 01.11.2023

Sanitariaty

Prysznice
Prosimy pamiętać, że nie wszystkie atrakcje i udogodnienia będą otwarte poza sezonem. Podane przez nas daty otwarcia basenów/animacji mogą ulec zmianie i należy traktować je jako orientacyjne wskazówki. Za niektóre zajęcia i udogodnienia na campingu pobierana jest niewielka opłata.