Oferty last minute w Słowenii

Oferty last minute w Słowenii

Wakacje w Słowenii stają się coraz bardziej popularne. Tutaj możesz odpocząć, cieszyć się cudownie ciepłym latem oraz piękną przyrodą i kulturą. Zobacz, jakie oferty przygotowaliśmy na campingu Terme Catez - naszym 5-gwiazdkowym campingu w Słowenii.

0 znalezionych campingów

Pokaż mapę

Wakacje z oferty last minute w Słowenii

Słowenia znana jest jako jeden z najbardziej zielonych krajów w Europie. Tutaj znajdziez zarówno pagórki, jak i piękne jeziora oraz rzeki. Koniecznie odwiedź jezioro Bled ze słynną wyspą z kościołem. 

W Słowenii proponujemy camping Terme Catez z dużym parkiem wodnym. Ten 5-gwiazdkowy camping ma wszystko, co potrzebne jest do udanego wypoczynku. W naszej ofercie znajdują się luksusowe domki campingowe oraz namioty.

Możesz zrezerwować w pełni wyposażony namiot, który ma dostęp do bieżącej wody oraz toaletę. Posiada on również drewniany taras - ideane miejsce na wieczorny relaks po pełnym atrakcji dniu.

Wolisz wygodę i luksus? Nasze mobile home'ybędą idealnym rozwiązaniem. Wszystkie posiadają duże tarasy oraz bezpłatną klimatyzację.

Możesz także skorzystać z naszych super ofert last minute w Słowenii. Zarezerwuj swoje wakacje na campingu w świetnej cenie już teraz!

Wakacje z oferty last minute w Słowenii