Camping w Słowenii przyjazny dzieciom

Campingi w Słowenii przyjazne dzieciom

Słowenia wciąż pozostanie niedocenianym kierunkiem turystycznym, a jest tutaj tak dużo do podziwiania! Odkryć tu można wiele ciekawych zabytków oraz klimatycznych nadmorskich kurortów. Możecie zatrzymać się na przyjaznym rodzicom z dziećmi campingu w Południowej Słowenii, gdzie dzieci będą miały zapewnioną rozrywkę przez cały dzień. Ośrodek położony jest nad Adriatykiem z pięknymi plażami. To świetne miejsce na spokojne, rodzinne wakacje. 

0 znalezionych campingów

Pokaż mapę

Rodzinne wakacje w Słowenii 

Spędź niezapomniane chwile w Słowenii na przyjaznym dzieciom campingu Terme Catez – średniej wielkości ośrodku, położonym między Lublaną a Zagrzebiem. Znajduje się tam obszerny kompleks basenowy, składający się z krytego i odkrytego basenu, dzięki czemu można cieszyć się tutaj wodnym szaleństwem bez względu na pogodę. Baseny napełniane są gorącą wodą termalną. Na dzieci czeka tu zjeżdżalnia z efektami świetlnymi, leniwa rzeka, wodospady i fontanna oraz kompleks piracki, brodziki i małe zjeżdżalnie dla młodszych dzieci. Dorośli natomiast mogą zrelaksować się podczas gorącej kąpieli perełkowej. Jeśli zechcesz popracować nad swoją kondycją podczas wakacji, camping oferuje salę fitness. 

Co warto zobaczyć podczas wakacji z dziećmi w Słowenii

W pobliżu campingu Terme Catez w południowej Słowenii jest naprawdę wiele miejsc do odwiedzenia! Dzieci z pewnością będą podekscytowane wizytą w Jaskiniach Szkocjańskich. Znajduje się tutaj największy podziemny kanion na świecie! Lubicie zwiedzać historyczne miasta? Koniecznie wybierzcie się na wycieczkę do Lublany, stolicy Słowenii, gdzie możecie podziwiać takie perełki architektoniczne jak średniowieczna twierdza Ljubljanski Grad. Jezioro Bled i jego piękna okolica to również kolejny punkt na mapie Słowenii, którego nie możecie przegapić. Możecie tutaj pływać łodzią po jeziorze, zjeżdżać po wysokich wzgórzach na torze saneczkowym lub odwiedzić zabytkowy zamek Bled. Chcielibyście przy okazji odwiedzić Chorwację? Camping Terme Catez znajduje się tylko pół godziny drogi od Zagrzebia. 

Pogoda w Słowenii

Słowenia znajduje się w północno-wschodniej części Morza Adriatyckiego i graniczy z Włochami, Austrią, Węgrami i Chorwacją. Stykają się tutaj różne strefy klimatyczne, od umiarkowanego klimatu kontynentalnego, morskiego, po klimat śródziemnomorski. Camping Terme Catez położony jest w południowej Słowenii, gdzie można cieszyć się klimatem śródziemnomorskim, z ciepłymi latami i łagodnymi zimami. Latem temperatura waha się od 25 do około 30 stopni. Wiosną średnia temperatura wynosi około 20 stopni. Sezon wiosenno-letni jest zatem idealny na aktywne, rodzinne wakacje w Słowenii. 

Przyjazny dzieciom camping w południowej Słowenii | Glamping z dziećmi

Wakacje z Roan oznaczają cieszenie się komfortowym zakwaterowaniem na najlepszych europejskich campingach. Na przyjaznym dzieciom campingu Terme Catez możecie zarezerwować namiot typu Lodge Woody, z własną łazienką i toaletą lub zakwaterowanie w mobile home’ie Excellent Lounge z przestronną werandą i pełnią wygód. 

Zarezerwuj zakwaterowanie odpowiadające potrzebom Twojej rodziny i ciesz się wakacjami w nieodkrytej Słowenii!